Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A jó pasiknál jellemző hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

A jó pasiknál jellemző hogy vagy sokáig nem köteleződnek el vagy végül egy szolid külsejű és természetű lánynál kötnek ki. Miért?

Figyelt kérdés
Illetve a hosszú szingli lét után miért döntötök a párkapcsolat mellett?Jó pasik alatt az olyan intelligens férfiakat értem akik mind arcra mind testre jól néznek ki.
2019. dec. 19. 18:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatja egy ilyen szolid lány hogy egy ilyen vonzó férfi komolyabbat akar tőle és nem csak lefektetni akarja?
2019. dec. 19. 19:10
 12/16 Hellmano ***** válasza:
Érzés, kölcsönös érzések stb. eleinte lehet meglepő egy általad átlagosnak nevezett lánynak elhinni, hogy miért én? De ez nem így van, ahogy te gondolod csak a szimpla feeling a lényeg.
2019. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ezt egy férfinál sem tudhatja soha senki, hiába kérdezik már meg ezt évszázadok óta.


Akár "jó" pasi akár kevésbé az, az úgy sem derül ki csak többnyire szex után.


Addig bárki tudja adni a szépet a jót a megértőt, a tündérit a kedveset a lelki barátot és mindent ami ahhoz kell , hogy az illető megkedvelje őt és vele akarjon lenni.

2019. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én jó pasi vagyok és jó csajnál kötöttem ki.
2019. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
aki jó pasi és sokáig szingli annak nem fontos, hogy kaocsolatban legyen. szóval akkor vált ebben ha valami erős inger éri. magyarul. ha szerelmes lesz.
2019. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Rockarc ***** válasza:

Elobb utobb minden ember eleteben eljon az a pont, amikor eleg erett lesz ahhoz, hogy elgondolkodjon, hogy mirol szol az elete, mit csinalt, hogyan csinalta, mit akar meg elerni stb. Van aki mar egeszen fiatalon tisztaban van magaval, masok sodrodnak jobbra, balra, aztan forduloponthoz ernek es szembeneznek az addigi eletukkel.


Megvaltoznak a prioritasok es a mennyiseg helyebe a minoseg lep. Onnantol mar tarsat keresnek maguknak, nem pedig villantos not a haveroknak. Felertekelodnek azok a nok, akik nem kirakatbabakent elik az eletuk, hanem a belso ertekeikre fokuszaltak. Az ertekrendek is elteroek, maskepp gondol magara az, aki emberkent el, mint aki a szepseget es a boldogsagot hajszolja ketsegbeesetten.


Persze ferfi szempontbol ez maskepp van interpretalva, a szorakoztam es kieltem magam helyett, a "sokaig kerestem, de vegre megtalaltam az igazit" lesz a magyarazat. Nyilvan lehet ugy nezni, hogy ennek is van igazsagtartalma, de valojaban addig nem igazan kerultek kepbe naluk ilyen nok. Ha ilyen ferfit keresel magadnak, akkor probalj meg olyan dolgokat keresni a randikon, amikor a tudatossagot jelentik. Tervek, celok, velemenyek a vilag dolgairol. De vigyazni, mert sokan keverik a vagyaikat a tervekkel. A ketto kozott az a kulonbseg, hogy a terv atgondolt, megvannak hozza, hogy milyen lepeseket kell tenni.


Viszont a komoly intellektus megfogasahoz neked is partiban kell lenned. Nem lesz eleg combfix hozza, azzal csak a megallapodas elotti sorban leszel az utolso strigulak egyike.


43F

2019. dec. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!