Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólítsak le egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy idegen lányt? És miéert van az, hogy a mai lányok bunkok? És hogy hogy kell egy lánnyal egyátalán szóbaálni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ugy h "szia"
2019. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

1.A helyzet alakítja azt, hasznàld ki a helyzet és kérdezz annak megfelelöen.


2.Mindig voltak bunkó lànyok, esetleg me öket szólítsd le.


3.Természetesen.

2019. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Jó reggelt. Most jöttél rá, hogy nem platinából van a nundzsa? 😂 Köszönj rá, majd kérdezd meg, hogy mit keres ezen a bolygón?
2019. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hé, te idegen!
2019. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Oda mész, szia, bocsi a zavarásért, látom a barátnőiddel vagy itt, de őszintén megkell mondjam nagyon csinos nőnek tartalak. Szeretnélek meghívni egy italra, ha benne vagy és ha én is szimpatikus vagyok neked beszélgethetnénk pár szót. Ha nem, nem gond nem szeretnélek zaklatni, de gondoltam bátraké a szerencse.

Szerintem ez tök egyenes és bátor szöveg, őszinte és semmi szégyelni való nincs benne. Manapság kevés az őszinte pasi, mézes mázos szövegekkel próbálnak bejutni a lányok bugyijába és ez ahhoz képest nagyon érett ismerkedő szöveg szerintem. Mindent persze magabiztosan tedd meg, hogy ne tűnj egy szerencsétlen anyám asszony katonájának. Ha nemet mond, akkor nemet mond. Ezer oka lehet, nem pont a te hibád sokszor. Én nőként százszor inkább értékelnék egy ilyet, mint a "raj" gyerekeket, akik azt hiszik ők a világ közepe és mindenki őket akarja. Egy kezemen megtudom számolni, hány srác próbált így ismerkedni velem. Ha annak a kevésnek nemet is mondtam, nem azért volt mert annyira gáznak éreztem, hanem pl. mert épp foglalt voltam akkoriban. Szerintem ilyesmi szöveggel nem fogsz beégni. Persze, ha csak dugásra hajtasz akkor nem ez a jó módszer.

2019. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
TE, sehogy!
2019. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Minek szólítasz le idegeneket? Milyen alapod van rá? A külsejükön kívül semmi. Akkor hogy várod, hogy ne legyen veled bunkó, ha jóformán azért zargatod, mert első ránézésre megbaxnád? A franc sem kíváncsi egy magadfajta emberre, már ne is haragudj
2019. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak ha jóképű vagy.
2019. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Akik ott olyanokat írogatnak, hogy ne szólítson le senkit azok mégis hogy ismerkednek össze másokkal? :D egy szórakozóhelyen nincs olyan pasi, aki ne próbált volna már felszedni egy idegen, neki tetsző csajt és fordítva is a lányok is szoktak szemezni vadidegen, helyes pasikkal.
2019. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jóképű meg csinos jelző olyan szubjektív. Honnan veszitek, hogy a kérdező nem tetszik egy lánynak sem? Mindenkinek más az ízlése. Lehet rátok is mondta már valaki azt, hogy hányinger képetek van, mégis ismerkedtek lefogadom, mert van olyan akinek ti jöttök be pont.
2019. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!