Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólítsak le egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy idegen lányt? És miéert van az, hogy a mai lányok bunkok? És hogy hogy kell egy lánnyal egyátalán szóbaálni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszene. Áll rád a farkam, ezt jelenti. Nem dicséret.
2019. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9: baráti körön belül, olyan oldalakon, ahova ismerkedni járnak emberek, spontán beszélgetés során (valami teljesen más kapcsán) az egyetemen, munkahelyen.


Szeretem úgy megismerni az embereket, hogy nem azzal kezdjük, hogy csak azért szólít meg, mert kapcsolatot akar. Számomra ez visszataszító és művi. Sokkal jobb, ha csak valamiről elkezdünk dumálni az adott helyzetben és rájövünk, hogy a másik jófej, ha már ott vagyunk. Nem pedig az, hogy rohan utánam valami kanos balfax, hogy negtetszettem neki, és akkor most ismerkedjünk. Ha ez kell, felmegyek Tinderre, ott legalább nem zaklat minden hulladék, csak az akit jobbra húzok, mert látok benne fantáziát.

2019. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Biztos fura szerzett vagyok, de nekem nem zavaró a tudat, ha egy pasi szívesen megd..na és bejövök neki, ezért leszólít. Az a sértő inkább, amikor csak ez érdekli, de semmi több. Kelljen neki az egész csomag, ne csak a lyuk. Személyiség például.. de alapvetően szerintem hízelgő, ha vonzónak találnak. Az már más kérdés, hogy nem mindig kölcsönös ez. Ettől még nincs ezzel baj, udvariasan megmondod hogy bocsi, nem, aztán kész.

Akik ilyen felháborodva írják, hogy miért ki örülne annak, ha valaki megb..ná őket, azok most játszák a szűz krvát?

2019. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Hogy szólítsak le egy idegen lányt?"

Hol? Mikor? Utalt rá, hogy érdeklődik?


"És miéert van az, hogy a mai lányok bunkok?"

Minden nap tanulok magamról valami újat.


"És hogy hogy kell egy lánnyal egyátalán szóbaálni?"

Attól függ, mit szeretnél, ismeritek-e egymást valahonnan, stb.


21/L

2019. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Akik ilyen felháborodva írják, hogy miért ki örülne annak, ha valaki megb..ná őket, azok most játszák a szűz krvát?"


Azt teljességgel elképzelhetetlennek tartod, hogy nem tetszik, nem örülnék neki? Nem csak a te világlátásod létezik a világon.

2019. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek. Introvertált vagyok, alapból nem szeretek idegenekkel beszélgetni. Idegenekkel kínos helyzetbe kerülni meg végképp nem.


Lehet, hogy akit elutasítanak, az kínosan érzi magát, de én is, mikor el kell utasítanom. Aztán rosszul érzem magam, mert nem tudom, hogy el mondjam-e a páromnak, hogy már megint leszólítottak. Ha elmondom, akkor lehet, hogy rosszul érzi magát, ha nem mondom el, akkor meg olyan mintha titkolóznék.

2019. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Rockarc ***** válasza:

Idegeneket leszolitani ismerkedesi cellal kretenseg. Akarhanyan is jatszak az agyukat, ez van. Akkor lehet odamenni es eloadni magad, ha latod az erdeklodest a non. Kulonben meg ne csodalkozz, ha elhajtanak.


43F

2019. dec. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!