Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a következő szituációról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elsősorban előre is elnézést kérek a hosszú fogalmazásért,de szeretnék miden részletet elmondani. Én egy 27 éves férfi vagyok,aki megismerkedett egy 32 éves nővel,akinek már van egy gyermeke.Amikor először találkoztunk,nagyon jól elbeszélgettünk,jól éreztük magunkat,körülbelül olyan 3,5 óra leforgása alatt.Amikor hazaértem,a hölgy írta,hogy nagyon tetszem neki,szimpatikus vagyok neki,és szeretne még velem találkozni. Na,azon a héten körülbelül háromszor találkoztunk. (hozzáteszem,hogy az eddigi eltöltött idők alatt olyan képeket kaptam tőle FB-n,hogy bugyiba és egy pólóban fekszik az ágyon,illetve ilyen piros csipkés ruhában,továbbá a combján lévő tetoválásról olyan képet küldött magáról,amit úgy fotózott le,hogy fekszik a fürdőkádban,és hogy éppen csak az kinek látszik)De az elő találkozást követően,aznap este írta,hogy következőnek már adhatnék neki szájra puszit is,és reméli,hogy lesz lehetőség egy csókra is. Na,ez a második találkozó olyan jól sikerült,hogy már egymás karjaiba kötöttünk ki. Aztán mondta,hogy még azon a héten szeretné a Szombat estét velem tölteni,hogy ott aludjak nála. Akkor Szombat délelőtt írta,hogy a kislánya beteg lett.. Én ezt úgy értelmeztem,hogy a találkozó lefújva. Majd kiderült,mivel a barátnőjétől tudtam meg,hogy ő várt engem akkor este,csak nekem egy szóval sem említette,hogy attól függetlenül,hogy beteg a kislánya,még ugyanúgy áll a Szombat este. Aztán következő héten ismét találkozgattunk,jól éreztük magunkat,jókat beszélgettünk. Átölelt,megpuszilt,fogtuk egymás kezét..Szóval minden jól ment.Aztán meginvitált a December 15.-ei születésnapi bulijára,csak azt éppen nem mondta,hogy 19.00 órára menjek oda,mert akkor jön érte a kislányért az édesapja. Erre mondta a barátnője,hogy a lány teljesen ki volt akadva,hogy nem mentem oda 19.00 órára,így a városban találkoztunk. Amikor találkoztunk,puszi,puszi,kézen fogva mentünk,odabújt hozzám.A szórakozóhelyen többször is átölelt tánc közben,és amikor leültünk kicsit pihenni. A barátnőjének mondta,hogy én milyen jó pasi vagyok,nagyon tetszek neki,és,hogy ezt ő nem akarja elrontani. A bulit követő másnap reggel már azon aggódott,hogy még nem írtam,pedig még akkor nem is voltam ébren,és azért nem írtam. A legutóbbi találkozásunk alkalmával egy rózsával,és egy Merci csokival érkeztem,majd azt nagy örömmel átadtam. Erre azt mondta,hogy " a kislányom biztos irigykedni fog a virágra,majd nekiadom. Aztán mondtam,hogy remélem,hogy a csoki ízleni fog. Erre: Igen,szeretem,de majd a gyerekem megeszi.Aztán felhozódott a Szilveszter éjszaka,hogy ő azt a barátnőjével akarja tölteni,és hozzátette,hogyha ő pasi lenne,ő se menne oda koloncnak. N,aznap ezeket szó nélkül hagytam,majd másnap kértem tőle egy találkozót,hogy elmondjam,hogy azért ez a kolonc szó elég sértő volt. Meg úgy a virággal és a csokival kapcsolatban is,amiket mondott. Mondtam,hogy elég lett volna egy köszönöm is. Nem kell megjegyzést hozzáfűzni,hogy kinek adod,vagy éppen mit fogsz vele csinálni. Azt is mondtam neki,hogyha ez fordított eset lenne,akkor én próbálnék arra törekedni,hogy a Szilvesztert együtt töltsük,és nem pedig külön. Vagy ha annyira csajos bulit akar tartani,akkor egy kicsit pallérozottabban is lehetett volna tálalni,de akárhogy nézzük,szépen le lettem pattintva. Persze előző nap még arról beszélt,hogy a kollégái kérdezték,hogy én ki vagyok,és mondta nekik,hogy én milyen helyes,cuki,aranyos és intelligens férfi vagyok.Aztán rákérdeztem arra,hogy most ennek a hozzáállásnak a tekintetében hogy állunk.Erre azt mondta,sehogy. Kérdeztem,ezt hogy érted. Hát,ő nem tudja,hogy mit akar. Mondtam neki,hogy jó,semmi baj,akkor köszönöm,én ebből nem kérek. Nem sokkal ezután a barátnőjének azt mondta,hogy nem tudott nekem megnyílni,és,hogy én tőle jobbat érdemlek. Emberek,ha én valakinek nem tudok megnyílni sehogy,akkor nem így viselkedek. És mondtam,hogy legalább adjon valami magyarázatot erre a hirtelen jött változásra,mert nem tudom hova tenni. És azt mondta,hogy erre nincs magyarázat,ő ilyen. Magának való,csak azt gondolta,hogy ez változik. Azóta eltelt öt nap,és nem beszéltünk. F.b-ről nem törölt/tiltott le,hanem ma reggel mondta a barátnője,hogy kérdezte tőle a lány,hogy beszélt e esetleg velem.
2019. dec. 24. 22:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
továbbá a combján lévő tetoválásról olyan képet küldött magáról,amit úgy fotózott le,hogy fekszik a fürdőkádban,és hogy éppen csak az ki nem látszik
2019. dec. 24. 22:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a hirtelen jött változást,és a barátnője se érti a viselkedését. Állítólag már sokat csalódott,de én mondtam neki,hogy én tényleg komolyan gondolom vele ezt az egészet,hiszen volt/van benne valami,ami nagyon megfogott. És igyekeztem is neki bizonyítani.
2019. dec. 24. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Egy olcsó lotyó ez a nő, jobban jársz, ha megszabadulsz tőle. Öreg is (hozzád), koloncai is vannak (exférj, gyerek), szóval bármikor találsz nála jobbat.
2019. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele,mert nem aludtunk együtt,mivel akkor Szombat este nem mentem el hozzá.
2019. dec. 24. 22:50
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Szimplán felejtős. Amúgy mintha túlzottan beleélted volna magadat a szituációba és gyorsan el is kezdted körbeugrálni.

A leírásból mindenesetre kitűnik, hogy lazán le se tojja a fejedet. Olyan 12 éves szinten van megrekedve, nem csoda, hogy egyedül maradt.

2019. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
A 3,5 óra leforgása alattig olvastam. Szerintem ne komplikáld, vagy gondold túl a dolgokat.
2019. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem éltem bele magam,mert annál rosszabb lett volna. Egyszerűen csak normálisan akartam hozzáállni ehhez az egészhez. Egy rózsa és egy csoki még nem körbeugrálás,hanem csak szimplán örömet akartam neki okozni. Ennyi.
2019. dec. 24. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a rózsára meg a csokira értettem.

Az egész szituáció ahogyan leírtad úgy jön le, hogy te bekaptad rendesen a horgot, mondott neked egy-két biztató szót, hallottál egy-két biztató szót és egyből ugrottál találkozni meg vitted a rózsát, csokit, aztán meg verted az asztalt, hogy miért nem Szilvesztereztek együtt.

Gyorsan átmentél olyan rátét kategóriába ahhoz képtest meg aztán pláne, hogy egy, te jóval fiatalabb vagy, kettő, te vagy a férfi, három, egy anyukáról van szó, tehát ő kb. kéthossznyi hátrányból indult itt..., de ne vedd magadra, a nő valószínűleg nem teljesen százas.

2019. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal volt a bajom,hogy nem Szilveszterezhettünk együtt,csak fordított esetben ha van egy alakulófélben lévő kapcsolat,vagy nevezzük aminek akarjuk,akkor én arra törekednék,hogy együtt töltsük. De az én vagyok. Nekem leginkább ennek a tálalásával volt a bajom,hogy "kolonc". Én ilyet biztos nem mondanék annak,akivel elvileg ki akarok alakítani valamit.
2019. dec. 24. 23:05
 10/12 A kérdező kommentje:
A találkozókat pedig közösen szerveztük,szóval nem ugrottam neki első szóra sosem.
2019. dec. 24. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!