Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mennyire zavarna, ha a párotoknak/feleségeteknek csak fiú barátai lennének?

Figyelt kérdés

Tudnátok ezt tolerálni? A nő sose csalná meg, szeretné a férfit (ugye kölcsönösen). Sose ad semmilyen jelet arra, h esetleg megcsalná ha lenne lehetősége vagy a barátja többet akarna tőle. Ti eltudnátok fogadni ezt a "haversrácot/srácokat"? Esetleg összeimerkednétek vele?

Semmilyen bonyolult kapcsolat nem köti őket össze, a múltban sem, csak a barátság.

Én nőként rosszul viselném az ellenkezőjét.

Köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 25. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon zavarna. Egy házastárstól nem barátságot várok.
2019. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé zavarna, pedig az érdekes az, hogy inkább a fiús lányokat kedvelem akik inkább srácokkal lógnak.
2019. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze nem sülve-főve vannak együtt, csak pl havonta-2 havonta egyszer összefutnak, esetleg messengeren időnként beszélgetnek semleges témáról és mindkettőnek lenne boldog párkapcsolata.
2019. dec. 25. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nemtudom ki hogy van vele, én férfiként nem tartanék baráti kapcsolatot 1 férjes nővel. Maximum ha régi ismerős összefutunk utcán, mizu veled, hogy vagy és ennyi.
2019. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez függ attól, hogy milyenek ezek a barátok. Nekem is szinte csak fiú barátaim vannak, de mióta van párom, jóformán alig cseverészek velük, sokkal semlegesebbek a témáink, lelkizés elvből kizárva más srácokkal, ha foglalt vagyok. Igyekeztem bemutatni őket mihamarabb a páromnak és már nem is nagyon talizunk kettesben, kivéve, ha nagyon indokolt (pl a srác vmi magánéleti dolgot alar megbeszélni ami nem tartozik másra, csak rám)... A párom sosem volt féltékeny, legalábbis nem láttam rajta, de igyekeztem magamtól elkerülni a feszültséget gerjesztő helyzeteket. Így tudom, hogy fordítva is kérhetem ugyanezt. Nincs baj a barátokkal, de nekem égne a pofámról a bőr, ha a párom mellett más srácokkal(LÉNYEGTELEN, hogy a haverom 4-8 éve) kávécskáznék a havi 1-nél gyakrabban, meg a telefonomon vele pötyögnék, főleg ha vele beszélném meg a lelki, magánéleti, érzelmi dolgaimat és nem a párommal. Egyszerűen nem érzem helyesnek foglalt nőként ezt. A többiekkel összefutni oké együtt a párommal, néha írni a másiknak valami új játék vagy sorozat kapcsán vagy játszani egy meccset kb havonta valamelyik játékban (legjobb ha a párom is csatlakozik), az is oké, hogy számíthat rám a barátom ugyanúgy, mint addig és bármivel fordulhat, de alapvetően tudatosítom magamban, hogy nekem megvan a magam élete és helye a párom mellett és van egy határ, ahonnan más bánásmód érvényes a fiúkkal kapcsolatban... A barátaim, sosem volt köztünk semmi más, és ha tényleg a barátaim, ők is helyesnek tartják ezt (és ez így is van). És fordítva is csak ilyen szintet viselek el, de szerencsére a páromnak nincs lány barátja, csak egy lány, de vele pont olyan, ahogy leírtam.
2019. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közös a baráti körünk a párommal, ahol én vagyok az egyedüli nő, így alakult sajnos. Volt egy másik lány, de ő már más szakon tanul. Amikor kimozdulunk, akkor is együtt tesszük, így nincs ok a féltékenységre sem.
2019. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!