Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy a facén szinte beleszerelmesedtetek egy idegen lányba a képei alapján?

Figyelt kérdés
Véletlenül láttam meg egy lány képét a facén(mindjárt megtetszett) és bementem az adatlapjába megnéztem a képeit.A sok képei olyan pozitív benyomást keltettek nekem,hogy szinte szerelmes lettem bele.Mert szerintem 40-50képből már kialakul valamilyen kép egy emberről. Ez már nem az első eset. Képes vagyok valaki után hónapokig, évekig sóvárogni,úgy ,hogy nem is ismerem. Mások is vannak így vagy csak én vagyok ilyen fogyatékos?
2019. dec. 27. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak más ilyen fogyatékosok is.
2019. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok beleszeretni a külsőségekbe. Tetszhet, lehet csinos, cuki, jó nő, de nem vagyok ez a képzelgős idióta, hogy belezúgjak az általam kreált személyiségébe. Nekem a szerelem okkal jön, nyomós okkal, hosszabb ismeretség után. Mindenkit fenntartásokkal kezelek, csak azt hiszem el, amit látok belőle. Ezért van súlya annak, ha valaki felkelti az érdeklődésemet és ezért sem szoktak lekoppintani.
2019. dec. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Felnőtt párkapcsolat... Érted?! 😂😂😂 Felnőtt! 😂😂😂 Párkapcsolat! 😂😂😂😂😂😂😂

Téli szünet meddig tart még?

2019. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy fogyatékos, csak fogalmad sincs mi az a szerelem.
2019. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"olyan pozitív benyomást keltettek nekem"


Azt hiszed, hogy a pozitív benyomásaid egyenlő a lánnyal, mert nem vagy elég tudatos, hogy különbséget tegyél a kettő között.

2019. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te szerelmes, csak felállt rá. A férfiak különösen hajlamosak összekeverni a kettőt. Ne mondd már, hogy abszolút nem számítana, hogy egy okos, értelmes, széles látókörű nő-e az illető, vagy mondjuk dohányzik, köpköd az utcán és minden második szava a getzi, bameg. Fényképekről ez nem jön át, mindkettő típusú nő tud úgy pózolni, hogy jó benyomást keltsen.
2019. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!