Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakivel azert utaljuk egymast mert tetszunk a masiknak, es idegunkbe vagyunk szemtelenek egymassal?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy létezik e ilyen de furcsa ez az érzés.

Tetszik nekem, nagyon vonzodom hozzá, de bunkón szolok hozzá bunkón válaszolok, egyáltalán nem vagyok vele kedves mert tudom hogy mi amugy szerethetnénk is egymast.

Ő ugyanígy flegma velem, szemtelen, ki szúr velem szándékosan, de a szemében meg látom hogy tetszem neki!!!

Lehet hogy ő is azért csinálja ezt velem mert szeretni is tudna?

Nem akarok tobbet belekéozelni, segítsetek mit gondoltok?


2019. dec. 28. 14:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor meglátom ideges leszek mert legszivesebben hozzá bujnék de nem tehetem
2019. dec. 28. 14:23
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, az óvodában.
2019. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen. Én és egy lány ismerősöm folyton szívtuk egymás vérét. Be szólogattunk egymásnak stb. Aztán mit ad isten össze is gabalyodtunk.
2019. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi nem szívjuk egymás vérét egyszeruen csak szemtelenek, bunkók vagyunk egymással
2019. dec. 28. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szimplán csak bunkók vagytok, akkor inkább csak te beszéled bele a dologba. Más a játékos csipkelődés, hogy szívjátok egymás vérét, ahogy előttem írják és más a gonoszság és bunkóság. Annak, aki tetszik neked, annak nem akarsz rosszat és nem akarod bántani, se szavakkal se máshogy. Ez már nem az óvoda, hogy ne tudd kifejezni más módon az érzéseid. Illetve van egy-két ember akinek csak így megy, ezek szerint te is kérdező, de az igen ritka, hogy két ugyanilyen ember akadjon egymásra. Inkább csak szeretnéd ezt. A helyedben még most kezdenék el többet beszélgetni valakivel, akár pszichológust is keresni, aki segít ezt a gátat feloldani benned, mert nem normális és sok problémát fog okozni még az életben ha az érzéseid csak bántással és gorombasággal tudod kifejezni.
2019. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát dicsérd meg párszor akkor megtudod mit gondol. Mondd meg neki hogy "azt hiszed azért mert jóképű vagy mindent megtehetsz, te bunkó?" :)) És akkor talán észreveszi a dicséretet. Aztán még néhány kedvesebb beszólás felé, és kb 1-2 hét várakozás. Ha utána változik a viselkedése akkor tetszel neki. De nem azonnal fog változni, mert fel kell dolgoznia magában hogy megdicsérted.
2019. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Miert mennék orvoshoz?

Másokkal nem vagyok ilyen.

2019. dec. 28. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Te csak azt hiszed, hogy ő azért csinálja, mert neked bejön. Ezt is szeretnéd látni.

Hát, marhára nem biztos. Lehet, hogy baromi jókat röhög rajtad. Max ha meg is dugna, nem jelenti, hogy otthonra is kellenél.

2019. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!