Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire illik össze egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik össze egymással egy magas, izmos lány és egy alacsony, vékony fiú? Kialakulhat szerelmi kapcsolat két ilyen ember közt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

nagyon ritka. De amúgy van ilyen...

De amúgy nem illene, a férfi legyen nagyobb...

2019. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Persze, ne adj ezekre a társadalmi elvárásokra.
2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lilla64 ***** válasza:
29%
Igen,láttam még ilyent.
2019. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Esetleg mondhatnál egy olyan tulajdonságot is, ami összeköti őket. (legyen az akár belső)

Mert hogy ennyi alapján nem lesznek összeillőek, az biztos:)


Ha össze is jönne egyik a másikkal, biztosan nem a magassága/testalkata miatt. Ha meg nincs más okuk, akkor meg minek jönnének össze?

2019. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ritkán, de látni ilyen párokat is.
2019. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, tapasztaltam is, én vagyok a nő 😊
2019. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen, igen a 4-es jol mondja. Nekem mindig is a magas, szelesvallu fiuk tetszettek. Aztan megismertem egy sracot, aki alacsonyabb nalam, es nem az a szellesval.. Mondanom nem kell, hogy mekkora palfordulas. Ja es en vagyok 160cm. De nem erdekel, elvarazsolt a szemelyisegevel. 😊 A kulso megfog, a belso megtart. A szepseg relativ, kinek mi az ami meg bejon.
2019. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!