Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy képesek a nagyon eltérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek a nagyon eltérő személyiségű emberek megmaradni egymással?

Figyelt kérdés

Sok ilyet láttam már magam körül, de tegnap néztem egy videót youtube-on ahol Pewdiepie (rem. így kell írni) a barátnőjével volt, és ezt egyszerűen nem értem. A srác hangos, balhés, kicsit idétlennek tűnik, a barátnője meg csendes, kedves, nyugodt, nem értem hogy bírják egymás mellett (példát azért hoztam hátha ismeri őket valaki és akkor jobban megérti, mit beszélek).


Hiszen bármelyik fél ráunhat arra, hogy túl különbözőek, nem? Akkor már nem érdemes hozzánk hasonlóval összejönni?


Vagy az már két dudás egy csárdában?


2019. márc. 9. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideig-óráig, vagy saját világukba merülve.
2019. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Karena26 ***** válasza:
100%
Ha szeretik és tisztelik egymásban a különbözőséget, életük végéig, boldogan, egy izgalmas, állandóan fejlődésben, rugalmasságban tartó kapcsolatban.
2019. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!