Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta nekem ma a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nekem ma a barátom, hogy már nem szerelmes belém, csak szeret. Ezt hogy értsem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt, augusztus végén össze is költöztünk. Mindketten 20 évesek vagyunk. Elmondása szerint szeret engem csak nem szerelmes, de nem akar szakítani vagy ilyesmi. Nekem nagyon rosszul esett, egyből el is sírtam magam és ő meg nem érti mi bajom van.

2019. dec. 29. 13:25
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
72%

Btw, lehetne, hogy vele beszéled meg?


Tudod, mindenki számára kicsit mást jelent a szerelem, szeretet. Az ő álláspontját kellene ismernünk, de ugyebár ez esélytelen.


Beszéljétek meg az érzéseiteket.

2019. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
55%
Szeret veled dugni így nem szakít :)
2019. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt jelenti, hogy a "kezdeti varázs elmúlik". Nincs az a kezdeti izgalom amikor ír vagy találkozunk, de ennyi. Ettől ugyan úgy szeretem. Amúgy sztem ez normális.
2019. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Te szerelmes vagy? Mit érzel?

Ha nem érzed jól magad szakíts vele, ne akarj tartalék lenni.

Véletlenül nem Érden laksz?

2019. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Puhít hogy ne hisztizz nagyon ha már meglesz az utódod, addig pedig hát lássuk be kihasznál testileg
2019. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, 2-3 év és elmúlik a szerelem. Ennyi idősen ez szakítást jelent, felesleges benne maradni. 25 felett már viszont, ha minden stimmel és szereted akkor érdemes maradni. Addig élvezd ki a szerelem érzését.
2019. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy szerinte ez normális és hogy ettől még nagyon szeret.

Nem gondolom úgy, hogy testileg kihasználna.

Utolsó, miért gondolod úgy, hogy ebben a korban ebből szakítás lesz?

2019. dec. 29. 14:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok belé. Gondolom emiatt is érintett nehezen a kijelentése.
2019. dec. 29. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Innentől kicsit rizikósabb lesz a dolog, hiszen felszáll a rózsaszín köd, előbújnak a hibák. Valószínűleg ezért mondta 6-os, amit mondott.
2019. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális dolog. A szerelem elmúlik, és szeretetté mélyül.
2019. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!