Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magas pasi vs alacsony pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasi vs alacsony pasi?

Figyelt kérdés

Van két udvarló, mind a kettő jóképű de más szempontból!

A magas srác 190 cm átlag testalkatú sokat mosolyog, beszédes bár többet beszél mint kérdez...:) Mindig jól ápolt oda figyel a megjelenésére.

Az alacsonyabb srác kb 172 175 között lehet. Ami a külsőt illeti

nagyon megfog az arca ahogy a dús szemöldök a borosta és olyan érzelmes turkiz szemei vannak. Kicsit hallgatagabb ha róla van szó viszont nagyon érdeklődő.

Szerintetek melyik tűnik befutónak?


2019. dec. 29. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyik se, kíméld meg őket magadtól. Elég hülye lehetsz, ha idegenek kellenek ahhoz, hogy választani tudjál.
2019. dec. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jogom van a közösség erejéhez fordulni!:)
2019. dec. 29. 16:06
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Könyörgöm a magas a favorit. Az jó ha sokat beszél remélem humoros is. Esetleg gyakran nevet is, mondjuk igy:hihihi. De ezt három percenként. :)

A második jelölt mehet a levesbe az nem jó ha

hallgatag. Biztos intro, pfuj.

2019. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mért mehet a levesbe a másik? Mert nem beszél sokat vagy mert pfuj?

Mert is?

2019. dec. 29. 16:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre a 2-es, belsőre az 1-es. Neked külsőre mindkettő, akkor mik a belsőre a preferenciáid?
2019. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A 2 és az alacsonyabb? Csak h tisztázzuk.

Egy példa! Ugyan azt a kérdést tetten fel mind a kettőnek!

“Melyik a kedvenc színed”

A magas srác azt mondta, h ő alkalmazkodó típus és ha azt mondana, h a piros, és ha az nekem nem tetszene akkor váltana a narancs ra.

Az alacsonyabb azt felelte, hogy nem igazságos különbséget tenni a színek közt de a zöld nagyon szép tud lenni.

Mikor elköszöntűnik utana esett le, hogy az én szemem is zöld.

2019. dec. 29. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Jesus 😅😅😅😅😅😅😅


Kajak nem tudod eldonteni kivel legyel es ide leirod melyik h nez ki es ez alapjan dontesz? Szerintem nem nekem kell h tetszen hanem neked 😅neked nem tokmindegy nekem mi jon be ? Neked kell vele lenned 😅😅😅 Van baj

2019. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó rendben, igaz amit írsz!

De akkor neked melyik a szimpatikusabb és miért?

2019. dec. 29. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6-os Engem nagyon zavarna, hogy 1-es azt mondja, piros, de ha neked nem jó legyen más szín.

Nyilván teoretikus ez a dolog, mert újabb nézőpontokat találsz mindkét oldalról; gondolom te vagy a szerinted előnytelenebb tulajdonságokkal bíró fiú.

2019. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem! Én a lány testvére vagyok és az egyik srác nekem nagyon nem szimpatikus! Bocsi...
2019. dec. 29. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!