Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Isten miért ad viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isten miért ad viszonzatlan szerelmet két ember között?

Figyelt kérdés

Hívőktől szeretném megkérdezni, hogy miért van az, hogy isten elültet valakiben egy magot ami maga a szerelem, de mindhiába mert a másik fél nem kap tőle ilyen magot. Ez vezeklés lenne talán az őseim bűnei miatt?

Az első ilyen viszonzatlan szerelem 5 évig tartott mire nagy nehezen, egynap már arra keltem hogy jé, már nem is fáj.

Most ismét lesújtott, és ugyanúgy egyoldalú. Hiába próbálok választ kérni tőle hogy miért ad ilyen érzést valaki iránt ha mégsem teljesülhet be, de egyszerűen nem kapok tőle választ, és magamtól sem. Ráadásul most még látom is magam előtt, hogy milyen lesz valójában az illető jövendőbelije.



2020. jan. 1. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ez 1,5 év tömény depresszióhoz vezetett engem, és 4 éven keresztül minden nap láttam a pasit, azóta pedig már élettársam is volt, de egyszerűen sehogy nem érzem azt senki iránt, mint akkor.
2020. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!