Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csökkenthetö a szenvedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csökkenthetö a szenvedés?

Figyelt kérdés

Valahogy meggyöztem magam, hogy minden apróbb , nagyonbb jel ellenére ,nem jövök be a pasinak , aki nekem nagyon tetszik

Azon a velemenyen voltam , hogy hiaba bókol , ölelget , ha nem lép az egesz csak kedveskedés

Gondoltam ilyen ö es nem kell komolyan venni

Amig nem jött egy új csaj a munkaközösségbe , akivel bezzeg kockaztatva presztizsét mindent , úgy tunt belezúgott

Ezen is túl kellett lépjek , a meglepetésen, csalódáson , belulröl mart a keserv

De sokat kacagtam , titkoltam

Elfogadtam , hogy habar szimpatikus voltam neki , nem voltam az esete . Meg egyszer ezt át kellett dolgozzam magamban. Szenvedés a köbön

Valahogy sikerult csoportot váltsak

Most meg mikor gondoltam , hogy vége a fájdalomnak , utánamnyúlt és önti rám , hogy akar stb es most megint fáj , mert nem hiszem neki

Jobban faj igy , jobb lett volna ha nem tudom meg .

Meddig fog ez fájni ?

Igy telt el egy év , nem jön hogy higyjem.

Nem is tudom miert teszi , mi ertelme van, az elszalasztott perceket semmi nem tudja visszahozni


2020. jan. 9. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad, legyen már ennyi gerinced! Nem fájna, udvarolgatna másnak. Hány pofon kell még, hogy meglásd, hogy milyen ember?
2020. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem játszol tiszta lappal? Megmondod hogy te többet akartál, de mivel ő nem, ezért legyen oly kedves és hagyjon békén.
2020. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akartam többet . Csak akartam erezni h tetszemneki

Ennyire vagytam

2020. jan. 9. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kérdezed meg, hogy valójában mit is akar tőled? Vagy ha az kell, hogy tetszél neki akkor miért nem hagyod, hogy közeledjen de kicsit tartsd a távolságot is, ne legyen az az érzése, hogy könnyen megkaphat. Aztán meglatod mit is akar. Vagy tényleg akar és akkor oké vagy játszik akkor meg lehet megutálod emiatt.
2020. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!