Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha az utcán, odamenne egy átlagos kinézetű férfi és diszkréten meglegyintené az arcotokat? Azt mondaná: Ez a általatok lenézet férfiak nevében adja, most már ő is jobban érzi magát.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a humor?
2020. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy nem irigylem a férfiakat, ha itt tényleg minden választ nő írt :D Úristen!Micsoda amazonos vehemencia!
2020. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az benne a humor, hogy rajtatok nem lenne külsérelmi nyom, ezzel szembem meg kéne valahogy magyarázni a kiérkező yardnak, hogy mitől fél vagy teljesen holt a csávó. 😂
2020. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
0%
felhívpod a rendőrt, zaklatlnak. Rendőr: van külsérelmi nyom, van vér vagy tanú? Te: nincs. Rendőrség: hagyjuk.
2020. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
Provokatív kérdés. Komolyan, egyetlen épeszű férfinek sem jut ilyen kérdés az eszébe. Ebben semmi humoros nincs. De tudod mit a vicc kedvéért. Odalép hozzád valaki és tökön rúg. Na, vicces?
2020. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a sok megerőszakolt nő nevében levágom a f..szodat.


"Amúgy nem irigylem a férfiakat, ha itt tényleg minden választ nő írt :D Úristen!Micsoda amazonos vehemencia!" Persze persze, a nők nem értik a humort, bezzeg ha a férfi szüzességen, férfi szerencsétlenségen menne a viccelődés...

2020. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Már az, hogy ilyen eszedbe jut már azért se kis legyintést érdemelnél. Ha én feltétlenül nem is mernék visszaütni, de kiabálnék amég valami arra járó férfi nem segítene.
2020. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes hogy nem nagyon születtek olyan válaszok, mely a sérelemmel arányos retorzióról nyilatkoztak volna.
2020. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
#29: érdekes, olyan sem született a drágalátos itteni "férfiak" részéről, amely azzal foglalkozna, hogy a kérdező is lehet, hogy csak itt a neten, írásban ilyen nagy legény.
2020. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
30%

#29 voltam, és úgy tűnik hogy ez a hozzáállás itt preferált, szóval akkor én főbe lőném, felakasztanám, felnégyelném, utána megsütném, megenném, kiszarnám, majd a megtrágyáznám vele a földet, az ott nőtt dinnyét megetetném disznókkal, amiket levágnék, a szalonnájukat megetetném oroszokkal, majd az oroszokat főbe lőném...


A kérdező nyilván retardált, de elég könnyen lesüllyedtetek a szintjére.

2020. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!