Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha az utcán, odamenne egy átlagos kinézetű férfi és diszkréten meglegyintené az arcotokat? Azt mondaná: Ez a általatok lenézet férfiak nevében adja, most már ő is jobban érzi magát.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 17:41
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, te milyen reakciót várnál? Megígéri a lány, hogy innentől egy férfit se néz le és randira hív? Vagy mondaná, hogy mekkora macsó vagy és rögtön szobára rángatna? Komolyan, mire számítasz?
2020. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Igen Balázska, valóban tudjuk hogy provokatív kamukérdés. És abban sem vagyok biztos, hogy nem te írtad ki egy másik nickedről.

Viszont ebben az a borzasztó, hogy olvassa a sok hozzád hasonló nőgyűlölő lúzer incel és ha lát egy nőt a buszmegállóban akkor odamegy inzultálni. Mert hogy itt olvasta és mekkora poén meg vicces és különben is bók.

Érted? Ezeket a kreténeket (veled együtt) már rég ki kellett volna innen tiltani .

2020. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondaná: Ez a általatok lenézet (helyesen lenézett) férfiak nevében adja, ..."


Hogy legyen egy olyan válasz is, hogy valaki nem rúgja lendületből tökön, nem fújja le gázsprével, nem heréli ki ott a járdán, nem hívja rá a TEK-et és nem állítja egy jó irányzott rúgással föld körüli pályára, ha nem lenne totál elmebeteg kinézete az illetőnek, én megkérdezném tőle, hogy így ismeretlenül miből jutott arra a feltételezésre, hogy én lenézem a férfiakat.

2020. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
#37, #39: 176 centi vagyok és 92 kiló. Még ezek után isxúgy gondoljátok, hogy csak írásban vagyok "Xéna"?
2020. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a csába és tovább mennék.
2020. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
44-es,nem Balázska vagyok.Egy olyan férfi vagyok aki szereti a nőket és szereti húzni az agyukat.
2020. jan. 10. 20:24
 47/59 A kérdező kommentje:
43-as,azt várom hogy:Jaj de jópofa vagy,végre egy férfi aki ilyen viccesen bókol a nőknek.Végre valami egyedi.
2020. jan. 10. 20:26
 48/59 anonim ***** válasza:
1%

#46 testzsírszázalék?


Hájjal még senki nem nyert háborút.

2020. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy a bók az,amikor valakit egy pozitív külső vagy belső tulajdonsága miatt dicsérünk vagy ilyesmi.
2020. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
43-as vagyok és köszönöm a választ. De hidd el, az elképzelésed és a valóság viszonyára a Makó & Jeruzsálem esete illik a legjobban...
2020. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!