Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá ha az utcán, odamenne egy átlagos kinézetű férfi és diszkréten meglegyintené az arcotokat? Azt mondaná: Ez a általatok lenézet férfiak nevében adja, most már ő is jobban érzi magát.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 17:41
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
21%
#30 Mert az nyilvánvaló. :)
2020. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
35%
Vicces mennyire kiakadtatok egy teljesen egyértelműen troll kérdésen.
2020. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki hogy ne általánosícccssssáááá az Ókorban, Józsika. (Vagy valami hasonló név)
2020. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
14%

"Vicces mennyire kiakadtatok egy teljesen egyértelműen troll kérdésen."


Az is, hogy neten megy a szájkarate (és a lepontozgatás), közben meg a való életben mindenki lapít, ha valaki egyáltalán csak hangoskodik egy járművön. :D

2020. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
90%
#35: a járművön hangoskodást és az egy adott személyre koncentráló direkt erőszakot hogyan lehet összehasonlítani? Mesélj még!
2020. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
58%
Ha belekötnek valakibe, akkor sem kerekedik felül az itteni felbőszült igazság ligája és veri agyon Xénaként visítva gázspay-vel a galádokat.
2020. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy ha valójában megtörténne ilyesmi, akkor a nők ilyen bátrak, harciasak lennének, ahogy itt előadják, de remélem nem fog ilyesmire sor kerülni, ehhez már tényleg nagyon debilnek kell lenni.
2020. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
10%
#37 De nagyon indulatosan nyomják meg a piros kezet a válasz alatt. :)
2020. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Most megpróbáltam elképzelni a szituációt és, hogy mi lenne az őszinte reakcióm. Biztosan meglökném reflexből, de rettentően megijednék és egyből azt keresném kitől tudok segítséget kérni. Nem tudom mi lenne ennek a következménye, hogy elszaladna az illető vagy tovább próbálna fogdosni vagy akitől segítséget tudok kérni az kiütné-e. Utána felhívnám a párom mert tuti még mindig ki lennék borulva picit, aztán egy jó darabig fél méterre kerülnék ki minden idegent az utcán. Én mondjuk ilyen típus vagyok, de nem hiszem, hogy erősebb lelkületű nő vagy bárki értelmes ember is ezt viccnek érezné. Teljesen mindegy mekkora az erő vagy milyen szerinted humoros körítés van hozzá, nem fogdosunk/nyulkálunk idegen ember arcába az utcán. Pláne nem egy ilyen gusztustalan, lenéző szöveggel kísérve, mert ez a legtöbb embert inkább szerintem megrémiszti és nem viccesnek találja...de gondolom ez is a cél. Ettől férfinak éreznéd magad?
2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez már tényleg csak pár lépésre van attól, hogy elkapj néhány erdőben kocogót és kinyírd őket, mert minden nő egy lelketlen k.va, így megérdemlik a büntetést... Beteg vagy!

De ha anyád nem mondta, akkor most én leírom: nem nyúlkálunk idegenekhez és nem zaklatjuk őket zavaros hülyeségekkel.

2020. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!