Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami negatív tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami negatív tulajdonság a társadban, de te elfogadod mert szereted?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Olyan kis lelki sérült szegény és sebzett, de én így is szeretem.


22L

2020. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A semmin is meg tud sértődni, ha olyanja van, de imádom.
2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem áll ki magáért, és naív. Hiszékeny és befolyásolható.
2020. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én a határozatlan b@lf@$zságát, ő pedig azt viseli el, hogy néha egy robotban több együttérzés van, mint bennem.
2020. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Túl kombinálja a dolgokat. Ha kérdezel valamit nagy eséllyel nem konkrét választ ad, hanem körülmagyarázza, én meg bogozzam ki. De csak mosolygok ezeken.
2020. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Megissza a saviubi levét. Az üvegből. Rendszeresen. Arra nyitom ki a hűtőt, hogy az üvegben, ami tegnap még félig teli volt, mára már csak az alján úszkál egy egészenpici lé. Kiszáradnak a saviubik, és egyébként is undorító.

Nagyon nehéz ezt tolerálnom, bevallom. De ezzel együtt is szeretem.

2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

#6


Hahaha höhöhhö mekkora meeeekkora pojén vót má! Hahahah höhöhö



#Kérdező


Egy kapcsolat odáig tart amíg nem találsz egy számodra idegesítő negatív tulajdonságot. Amint igen, onnantól vége. Minden más csak mese.

2020. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
#7 Rendkívül érett felfogás. A tini kapcsolatok működnek ilyen elven, hogy "ahol probléma van, az már nem lehet az igazi". Nem barátom, a szeretet szolgálatot jelent, néha nehéz körülmények között. Ha egy kapcsolatban csak tökéletesnek lehet lenni, akkor te nem a párodat szereted, csak önző vagy.
2020. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

#8


A nagyobb baj, hogy általában kissé egyoldalú szolgálatot jelent. Vagy az egyikük, vagy a másikuk, de valamelyikük irányába "lejt a pálya".


De ha észreveszed azt a hibát, akkor jobb struccpolitikát felvenni "hát úgy teszünk, mintha nem lenne baj" - ennek katasztrófa az eredménye. Ennek vége egy jó nagy vita egyszer a végefelé, amikor ez szépen "kirobban".


A cseszegetésnek szintén, hogy "te ne legyél már pazarló (vagy könnyelmű vagy szigorú vagy rendetlen, vagy bármi más), mert megváltozni úgysem fog egyik sem.


Akkor mi a megoldás?

2020. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, most erről eszembejutott a párom hibája: túl rendes. Állandóan rendet kell rakni miatta. Mindent sorbarakni, hajtogatni, kicsit jobb lenne ha lazább lenne ebben, de már hozzászoktam. Én szeretem a tisztaságot, de az elvágólagos rendet nem annyira, nem zavar 1-2 pulcsi vagy néhány párna ami szóródik, sőt jólesik a látványa. De én vagyok a nő, úgyhogy nem lehet rendesebb nálam, muszáj elraknom.
2020. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!