Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami negatív tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami negatív tulajdonság a társadban, de te elfogadod mert szereted?

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeségekről ábrándozik (kertesház, luxus utazások, drága ruhák), és nem tudom a földre visszahúzni, hiába mondom hogy ezek 3x magasabb fizetést igényelnének részemről. De már csak röhögök rajta, egyszer úgyis belátja majd :)
2020. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11


Belátja és sajnos keres egy olyat akinek van annyi pénze... :(

2020. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan (lényeges) tulajdonsága amit ne szeretnék vagy legalább is amit nagyon negatívnak gondolok. Én is úgy gondolom, hogy ha a párodnál valamit már nagyon erőltetetten tolerálni kell az veszett ügy és nem hozzád való. Nyilván nem olyasmire kell gondolni, hogy megissza a koviubi levét. De ha valamilyen fontosabb dolgát tartod nagyon negatívnak és csak azért viseled el mert nem akarsz szakítani annak én nem sok értelmét látom. A páromnak sem tolerálok olyan dolgot amit ne tolerálnék bárki másnak is. Mindenkinek vannak negatívabb tulajdonságai de ez nem azt jelenti, hogy minden szart tolerálni kell amit nem szeretsz.
2020. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan aki soher volt még egy teat is felesbe akart fizetni,nagyon ruheltem,de sok programra elvitt.Előző pasim otthonulos volt. Volt olyan aki alacsony volt nagyon hulyen neztunk ki egymas mellett.
2020. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!