Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok, van köztuk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, van köztuk valami?

Figyelt kérdés

A baratnöm szerint a pasi engem csak féltékennyé akar tenni esetleg, mert hiába flörtölt velem, meg én is vele , nem léptem ( lehet tölem várta, mert ö poziciója miatt lehet nem tudott nekem meg nem szokásom)

Utána pedig szemem láttára kezdett heves flörtölésbe mással és még jól odaszúrt is nekem közben , hogy ö a sima hajat szereti ( enyem hullámos, csajé sima) stb amit a csaj láthatóan élvezett mert azt hitte , hogy én tetszem a pasinak

Ezert gondolta a baratnöm , hogy engem ugratott

De viszont láttam mennyire körbeugrálja a másikat es persze mindent elöttem , nem törödött semmivel , pedig azelött félt , hogy ki mit gondol stb mégis egy munkahely és sokat adott mások véleményére.

Erre láttam hogy a csajnak folyton segit , fuvarozza , es biztatja , segiti , visz neki az ebedlöböl kaját, ha a csaj meg se kéri , de nem jön le enni , ö ugye aggódik

Tudja mit tegyen a tányérra és mit nem!

Állitólag sajnálja , mert a gyámhatóság elvette a nö fiát és nehéz neki most stb

Ez az ember mindig kalkulált volt es a sajat dolgaival törödött , a saját imidzsével és most semmi nem számitott , ki mit gondol

Baratnöm szerint mert nem érzi magát hibásnak , mert nincs semmi érzése a csaj iránt , velem szerinte azért volt visszafogottabb mert érzései voltak ( szerintem ez nagy badarság )

Tudom hogy az a csaj rámenös es azzal nem volt nehez dolga , ha tenyleg ti is úgy látjátok, hogy valami van köztuk

De tényleg azért csinalt mindent a szemunk elött , mert ártatlan volt , vagy mert NEM TUDTA VISSZAFOGNI magát ?

Tehát nagyon túllépett a határain azért a csajért , es mondta csaj elött nekem hogy legyek én is inkabb natúr ne sminkeljek ( a csaj natúr) Szóval égetett is és én ezt nem érdemeltem meg . Azt hittem összekerülünk

Van köztuk valami vagy csak ugratott ?

És a csaj is folyton körulötte trappolt



2020. jan. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Így ezredszerre is unalmas vagy, és gyerekes ez az egész... Sokan rágódnak hasonló dolgokon, de a felnőttek aztán továbblépnek.
2020. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyod abba most már, eret vágok magamon!

Nagyon unalmas a hülyeségeidet olvasni minden nap. Beteg vagy, kérj szakorvosi (!) segítséget!

2020. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van köztük , vagy nincs?
2020. jan. 16. 18:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi azt honnan tudjuk???
2020. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A leirásból
2020. jan. 16. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézus irgalmazz!😱😱😱😱😱😱😱😓
2020. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El vagyok keseredve
2020. jan. 16. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Engedd már el.

Belezúgott valószínű a csajba, te írod, hogy körbeugrálja.

Nem körülötted forog a világ, valószínű pont lesz*rja, hogy te erről mit gondolsz..

Persze csak azért udvarol ennyire másnak, hogy ezzel a te figyelmedet hívja fel magára ahj.

Nem érdekled, nem akar féltékennyé tenni, nem tetszel neki, mert akkor nálad is kapálózott volna, mint a másiknál.

Keress más férfit.

2020. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy de, vagy viszont.
2020. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!