Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy ő lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy ő lesz később is az igazi?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam tényleg olyan szerelmes hogy a torkomban dobogott a szívem amikor megláttam, amikor minden hibáját elnéztem, óriásiakat kockáztattam érte és nem is néztem meg más férfiakat csak ő érdekelt, a mostani kapcsolatomban viszont nem érzem annyira erősnek azt a tüzet, néha fellángolok érte de nem érzem úgy hogy szerelmes lennék és az ilyen intim dolgokkal kapcsolatban is, működik a kémia és tudom hogy nem szabadna hasonlíthatnom de az előző párommal ilyen téren is sokkal jobban ment, szeretett,megtanított szeretni magamat, látszólag szeretett ,mondta hogy mindörökké ..pfffff aztán elhagyott...

A kérdésem viszont, hogy lehetek e még a jelenlegi páromba úgy igazán mélyen szerelmes, vagy ilyen csak egyszer volt az életbe? Ugyanis az fájt is meg imádtam is, a mostaniról egy két dolgot leszámítva értékesnek tartom és látok benne jövőt,összeillünk de bár tudnék szerelmes lenni



2020. jan. 17. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Állítólag nem jó a másodiknak lenni, így valószínűleg a következő pasi lesz a nagy szerelem, úgyhogy ne is vegyél drága ajándékot! :D
2020. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Sehonnan, de ha most nem vagy, akkor már nem is leszel. De az is lehet, hogy másba még ennyire sem leszel, és vele éled le az életedet. Sok embert meg lehet szeretni, néha még egyszerre többet is, és ugyaígy ki is lehet szeretni emberekből. Az élet erre a területére különösen igaz a kedvenc mondásom, h bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is.
2020. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember és kapcsolat más, teljesen normális ha nem ugyanazt érzed mással. Nem kell mindenkiben ugyanazt keresni mint az elsőben, csak meg kell érteni, hogy különböző emberekhez különböző féleképp fogsz kötődni, de ez nem jelenti azt hogy az egyik vagy másik kapcsolat "jobb" lenne. Csak azt hogy más.
2020. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire az előző párodról áradozol, meg ő az ETALON, akkor menj vissza hozzá, és ne hülyisd a jelenlegit. Bocs, de ezt sok nő megcsinálja és quurva szar tud lenni, amikor 5 év mulva benyögik hogy nem is vagyok és doha nemnis vtam szrrelmes beléd.
2020. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Az igazi nem a szerelmen múlik. Az csak ösztön.

Azzal a bizonyos „nagy Ő”-vel pedig az egész életedet kell leélned, így hát vele sokkal fontosabb, hogy mennyire tudjátok fenntartani az együttműködést, érzelmeket, hogyan tudtok kommunikálni, tanulni, megoldásra-kompromisszumra törekedni, elfogadni egymást.


A szerelem hamar elmúlik. Utána bizony tenni kell az érzelmekért, és akkor visszahozató. Az lesz tehát az igazi, akivel végig ki fogtok tartani egymás mellett, és nem hagyjátok belelustulni magatokat a kapcsolatba, nem hagyjátok, hogy egy pillanatra is megcsaphasson az elhidegülés szele.


Szóval lehetsz. De ezért tenni kell. A legjobb ilyenek, a közösen megélt új dolgok. Ezen belül bármi. Egy kirándulás, egy közös program, pl főzés, szexben is mindig lehet újat kitalálni, új helyekre lehet menni. És ha ezeket együtt teszitek, újra kapcsolódtok, újra megismeritek egymást, kicsit újra beszerelmesedhettek.

2020. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ebből a leírásból nálam már nem lenne ő az "igazi".
2020. jan. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Én személy szerint minden szakítás után úgy éreztem hogy tuti ő volt az igazi és másba sose leszek szerelmes. Mikor a mostani páromat megismertem nem volt nagy szerelem első látásra, nem gondoltam hogy komoly lesz a dolog, aztán ahogy bánt velem, amilyen gesztusokat tett, egyszer csak rájöttem, hogy ő az akire mindig is vágytam. Már 2 éve együtt vagyunk, rájöttem, hogy amit eddig éreztem nem is volt szerelem, csupán fellángolások. Vele már családot tervezünk :) Szóval sose tudhatod előre, mindenesetre az ilyen csapodár, hol elhagy hol előkerül pasik könnyen el tudják hitetni veled hogy szerelmes vagy, pedig ez csak szemfényvesztés
2020. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#nemtudomhanyadik aki azt javasolta menjek vissza: felfogtam, hogy nem szeret és érzem hogy közel sem bánt úgy velem mint a mostani, úgyhogy butaság lenne akármilyen szinten is hozzá kötődni még, sztem engem csak az emléke zaklat...

Utolsó, köszönöm sokat segített:)Többieknek is köszönöm kedves válaszaitokat.

2020. jan. 19. 10:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallgass a lelkiismeretedre, merre visz.. az lesz a jó.
2020. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!