Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Munkatársam, van barátja, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkatársam, van barátja, de szeretem?

Figyelt kérdés
Munkatársam egy nagyon kedves és aranyos lány. Szoktunk beszélgetni is néhány alkalommal. Sajnos vam barátja, találkoztam is vele, ő is erre a munkahelyre fog jönni dolgozni a nyár elején. Nagyon belehabarodtam a lányba. Ahogy belép az ajtón reggel mindig mosolygunk egymásra, és engem azonnal elönt a boldogság, ilyet még életemben nem éreztem senkivel. Sugárzik belőle a pozitív energia és öröm. Sokszor úgy érzem, hogy olyan jó lenne őt átölelni. Mit csináljak? Nyomjam el az érzéseimet?

2020. jan. 18. 06:55
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
100%
Most szólok baràtom, hogy ez mind csak a te fejedben létezik.
2020. jan. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megtennék, hogy elfelejtsem, mert nem akarnék két ember jó kapcsolatának ártani. Nem érdemes azon se gondolkodni: "hátha nem jó a kapcsolat" és akkor majd "hátha lenet esélyed". Legalábbis amíg erre utaló jel nincs.
2020. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!