Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú előttem mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú előttem mondja hogy jó csaj az x, y, és őt is meg lehetne fektetni, miközben tudja hogy nekem ő fontos, akkor az ilyentől ne várjak semmit ugye?

Figyelt kérdés

Utána meg visszakérdez, hogy mért te nem nézed meg a jó srácokat?!

Mért csináljátok ezt fiúk, főleg ha tudjátok hogy fontosak vagytok a lánynak? Annyira fáj ez most😢


2020. jan. 18. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban vagytok? Mert ha nem, akkor teljesen biztos, hogy nem akar tőled semmit.
2020. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet mondani, de sosem olyan nőnek aki fontos nekem.
2020. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kapcsolatban vagyunk

ezért esik nagyon rosszul

2020. jan. 18. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Ohh. Hát 2 lehetőség van.

1. Vagy a pasid nem érzékeli hogy ezt nem így kéne kifejeznie v egyáltalán nem kéne mondania semmit hiába megnézi az ember a többi embert akkor sem fogja fel hogy nem kéne ezt így. Ebben az esetben értetlen.

2. Vagy a pasid szimplán egy tapló bunkó.

2020. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagy egy ilyen féreggel???

Édes istenem....

2020. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig úgy tűnt hogy egy önbizalom hiányos srác az előző barátnője miatti csalódástól. De jól félre ismertem. Nem tudom hogy juthatnék túl ezen.

Legszivesebben felkötném magam hogy megszünjön minden problémám

2020. jan. 18. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi tudod mi a megoldás?

Szerintem tudod!

Azt hiszed vége a világnak ha elhagysz egy ilyen barmot?

Dehogy is! Pont hogy akkor fog kinyílni előtted minden, mikor megszabadulsz tőle!

Mi tart mellette egyébként?

Privátban is írhatsz ha itt nem akarsz.

2020. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az hogy fontos nekem nagyon, és egyszer a jó oldalát mutatja, amit imádok, sokszor meg úgy meg tud bántani, hogy nagyon!

Köszönöm a biztató szavakat, jól esnek!

2020. jan. 18. 16:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a srác jóképű és annyi. Nagyobb az esély arra hogy balesetben összetöri az arcát : ferdén forr össze az orra, elcsúnyul és ezáltal az egyetlen pozitívuma(külső) is eltűnjön minthogy belső értéke alakuljon ki és így tökéletes legyen. Sőt ha nem is csúnyúl el ily drasztikus módon akkor is ha megöregszetek és ezáltal ugyanúgy 19-egy híján húsz külsejüek lesztek a korosztályotokban mint annó csecsemőkorban akkor ott leszel egy címeres ....-al akinek az ütőkártyája lejárt szavatosságú lesz mert úgy néz majd ki mint a másik 50ezer kortárs hapsi
2020. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!