Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet velem baj ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem baj ha még sosem volt belém egy lány sem szerelmes és még barátnőm sem volt?

Figyelt kérdés

Én nemrég eléggé megszerettem egy lányt, de ő nem viszonozta. Eléggé zárkózott vagyok így nem sok lánnyal tudok ismerkedni. Mennyire normális dolgod az hogy ilyen vagyok 22 évesen?

Van aki nálam idősebben találta meg az első barátnőjét? Nem nehéz tapasztalatlanul barátnőt találni?


2020. jan. 15. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz egy fotót megmondom, megpróbálom az első benyomást leírni.
2020. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Manapság már a nők képtelenek szeretni, kötődni a sok csalódás miatt. Csak akkor jönnek össze valakivel, ha jóképű és mellé esetleg még pénzes is, kizárólag érdekből, hogy lehessen mutogatni, mint valami bazári majmot az instán, meg a barátnőknek csorogjon a nyála. Az a kevés, aki nem ilyen, az mind tartós kapcsolatban él ezer éve.
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te megtudod mondani más kérdéseknél, hogy mi az illetőkkel a gond? Gondolom nem, mert ugyanolyan kevés infót írnak, mint te.
2020. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

A legvalószínűbb, hogy nem vagy vonzó külsőleg.

Persze nem muszáj egy topmodell csávónak lenni, de ha egy bizonyos szintet nem ütsz meg, a lányok leszarnak.

2020. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerezz egy kocsit, szerezz menő öltözéket, szerezz drága karórát, napszemüveget. Tedd fel Facéra/Instára. Ha a nők benyelik, hogy gazdag vagy tapadni fognak rád, mint bögöly a ló xeggére!

Arra viszont készülj fel, hogy ha barátnőt akarsz, akkor anyagilag és lelkileg teljesen le leszel építve. Én qrvázam. Pénzemnél voltam. 28 évesen volt először barátnőm. Nem voltam elkésve. 3 csajom volt. Mind lenullázott anyagilag, 2 pedig lelkileg is teljesen kikészített. 4 éve nem vagyok senkivel, csak qrvázom, mégis 6 millát tudtam félretenni ez alatt az idő alatt!

2020. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
#5: És ezek után sem jutottál el oda, hogy észrevedd, mennyire rosszul választasz?
2020. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Lehet hogy rájött: nincs értelme szenvedni a válogatással.
2020. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Az alapján, hogy mennyit ír ide, érezhetően megkeseredetten, szerinted most nem szenved?
2020. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok és szintén zárkózott, mint te.

Nekem ugyan volt már barátnőm, de én is érzem, hogy a zárkózottság és félénkség nagyban hátráltat. A megoldás, hogy tököt növesztünk végre. Majd szólj ha neked sikerült, és írd le mit tegyek. Felnőtt korban már nem olyan könnyű egy személyiséget átformálni... Persze nem lehetetlen, sok sikert.

2020. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normális.

Meg kell tanulnod jobban megnyílni, eladhatóvá tenni magadat mind külsőre, mind belsőre. (Nyilván minél több energiát fektetsz bele, annál nagyobb elvárásod lehet).


És egy nagyon fontos dolog az, hogy a hasonlók tudnak jól együttműködni egy kapcsolatban. Tehát érdemes zárkózott, introvertált párt keresned. (Azt ne kérdezd, hogyan érheted el az olyanokat, akik pont annyit mozdulnak ki, mint te 😃 munkahely, suli, képzés, hobbi, ismerős/munkatárs által. És internet. Ezeket azért tudom javasolni, ilyen helyekre mindenkinek kell járnia.)

2020. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!