Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy az ember megérzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy az ember megérzi hogy ki lesz a férje?

Figyelt kérdés
Hihetetlen de másfél éve megismertem egy embert, aki az életem minden egyes részén tökéletesen megfelel. Olyan erős érzelmi kötelék köt hozzá hogy bárki bármit tehetne nem tudná elszakítani. Kétségtelen hogy ő is nagyon szeret engem. Nem tudom megmondani de olyan érzésem van hogy vele fogom leélni az életem. De ez az érzés nem egyik napról a másikra alakult ki, hanem szépen lassan egyre erősebb lett. Elég hosszú idő óta ezt egy fiú sem tudta megváltoztatni. Neki sem volt ezalatt az idő alatt barátnője. Ez a dolog viszont olyan amit mások nem is érzékelnek de én annyira érzem szinte biztos vagyok benne. Ez lehetséges vagy normális?

2020. jan. 19. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondogatom mostanában az egyik tanáromra sok csalódás után, hogy ő lesz a férjem. Viccből. Na de minden viccnek a fele igaz. Ma szuperlájkoltam is a tinderen. 😂

Hát, remélem nekem is lesz ilyen szerencsém. 😁

2020. jan. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
Létezik,még össze sem jöttem a férjemmel csak egymás mellett ültünk és jól elbeszélgettünk egymással(tanfolyamra jártunk pár hónapja),mikor jött egy érzés,hogy ő lesz a férjem.Nem is igazán tetszett nekem,a korkülönbség is elég nagy köztünk így az 1. gondolatom az volt hogy" csak nem".Ez volt 18 évvel ezelőtt,aztán később egymásba szerettünk majd összeházasodtunk,azóta is együtt vagyunk.
2020. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha hazaértem érzésed van mellette, akkor igen, jelentheti azt. De nagyon sok akadályt hoz az élet, tehát semmi sem szentírás. Nekem kétszer volt ilyen hazaértem érzésem, az elsőhöz feleségül mentem és 8 évig működött is, aztán minden elromlott, de akkor is megéreztem akkoriban, hogy ez egész más, mint az eddigi szerelmek az életemben. Most találkoztam valakivel, akivel kapcsolatban megint hazaértem érzésem van. Majd az idő megmondja, hogy tévedés-e. Örökké nem tart semmi sem, vagy ha igen, abban sok az érdek szerintem.
2020. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 voltam. Első látásra szerelem. Olyan mély szeretet én soha, senki iránt nem éreztem előtte. És egyszerűen tudtam. Tudtam, hogy ő lesz a férjem. Tudtam, hogy ő életem szerelme. Igazából az életemnél is fontosabb volt az, hogy ő jól legyen. Mindenki érzékelte köztünk ezt a köteléket ÚGY, hogy sooooha senkinek nem beszéltünk róla. Borzasztóan megsértettem mielőtt szerelmet vallott volna nekem. Én nyilván nem tudtam, hogy ez a cél. Nem találkoztunk egész nyáron, 1. nap a suliban én elsüllyedtem szégyenemben amikor megláttam. Képtelen voltam a bocsánatkérésre, mert nem ismertem rá módot, hogyan kérhetnék bocsánatot egy ilyen nagy sérelem miatt. Pár héttel később a barátaink Tőlem kértek engedélyt :D :D hogy összehozhatják-e az egyik lánnyal. SEGÍTETTEM, mert ha én nem.. Akkor ő legyen boldog.

Borzasztó, kegyetlen fájdalmas kamaszkorom volt. Onnantól még 6 évig szentül hittem, hogy visszatalálunk egymáshoz. Csak ki kell várnom. Borzasztó, borzasztó, borzasztó évek voltak. Majd mikor már 20 voltam tudtam, hogy el kell kezdenem nyitni más fiúk irányába. Még 3 év kellett, hogy elfogadjam, lehet más mellett fogom leélni az életem. Eközben neki már kapcsolata volt egy lánnyal, kb 5 éve.

Ekkor találkoztunk, és elmesélte mi történt vele az elmúlt 9 évben.. A lány átsegítette élete legmegpróbáltatóbb, kilátástalanabb évein. Szóval itt történt bennem egy átfordulás. Előtte szimplán utáltam a lányt, de innentől elengedtem az érzéseim. Kizárólag hálás voltam, amiért ő ott volt, és őrizte, szerette.

Itt, 23 évesen kezdtem el igazán ismerkedni, magamért.

3 év alatt behoztam a 10 év lemaradásom. :D

Eddig a legtöbb amit férfi iránt éreztem, kb az 1/57-ed része volt annak, amit iránta.

Most 26 évesen is ugyanazt érzem, ha összetalálkozunk, és a szemébe nézek.

Valószínűleg 36, 46, 56 évesen is ugyanígy lesz/lenne.


Egy tanácsom van. NE HAGYD LÓGNI A LEVEGŐBEN. Igenis éljétek meg. Most. Legyen vége hamar, vagy jó pár év múlva, vagy soha... De hagyni a jövőre.. Tilos! Elvesztesz rengeteg évet, időt, élményt. Ha beteljesületlen marad, akkor lehet egy életre olyan kérdéseket állítasz magad elé, amiknek nem lenne szabad nyitottnak maradniuk.

2020. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jahm utolsó vagyok. Ő végül elvette azt a lányt, akiről mesélt. :)
2020. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!