Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Munkakapcsolatnak indult, majd barátság, és a végén szerelemmé vált a dolog egy lánnyal. A gond az hogy ez viszonzatlan mert ő semmit sem érez irántam. Sehogy sem tudok ezen változtatni... Nagyon fáj és már igazából emiatt barátkozni sem vagyok képes vele. És ahogy észrevettem, hiába távolodok tőle, nem kap utánam, hogy esetleg érezzem hogy emberként fontos lennék neki.... Én teljesen összetörtem már. Lelkileg kifáradtam és nem bírom ezt. Nem tudok rajta túllépni. Nem tudom ezt elfogadni. Senkire sem tudok úgy tekinteni,mint rá. Nem tudok ezzel megbirkózni és azon gondolkodom,hogy megkeresem az egyik pszichológus ismerősömet, mert nem megy egyedül....

Hogyan legyek ezen túl?


2020. jan. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az első viszonzatlan szerelem az életedben? Ó pedig nagyon sokat átéltem már. Egészen óvodáskoromtól most felnőttkorig. Egyébként nekem is van egy lány, akivel viszonzatlan pedig munkatársak vagyunk. Ennyi, tovább kell lépni.
2020. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, jó tanácsot nem tudok adni, mert én is hasonló szituban vagyok, csak nőként. Együttérzek veled, fájdalmas, és az pláne, hogy mint barátot is elveszítettem, mert nem tudok vele úgy viselkedni, mintha nem vágynék rá, és kínlódás átélni úgy, hogy tudom, ő semmit nem érez abból, ami bennem tombol.

Egy reménység van, mégpedig az idő. Ez is elmúlik egyszer. Kitartást!

2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokadik ez már. Nem könnyű túllépni ezen. Nagyon sok erő kell hozzá
2020. jan. 20. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez?
2020. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A csaj a lehető legjobban kezeli a helyzetet. Nem érez feléd, ezért próbál minél kevesebbet kapcsolódni veled, mert tudja, hogy ez neked jót fog tenni.

Most azt gondolod, hogy jó lenne, ha érdeklődne feléd, mint ember, de valójában csak szalmaszálakba kapaszkodsz; ilyen cselekedet csak felébresztené benned a reményt.


Neked is azt kéne tenned, amit ő tesz: ignorálni. Ne írj neki üzeneteket, facebookon kapcsold ki a követését, a munkahelyen került vagy ha ez nem lehetséges, keres új munkahelyet.


Amíg folyamatosan érintkeztek nem fogsz tudni tovább lépni.

A másik amit tenned kéne, hogy keresel valamilyen célt, amit el tudsz érni, de nehezen. Ez lehet pl egy új hobbi elsajátítása. Fontos, hogy teljesen le tudjon kötni. Amíg ezen bíbelődsz, egyre kevesebbet fogsz a nőre gondolni. AMikor meg eléred a célodat, sikerélményed lesz, ami tovább lendít.

2020. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet nálam is, annyi a különbség, hogy én kerülöm őt, és közben reménykedek, hogy ő is hasonlóan érez és egyszer megtörik a jég valahogy és elindulunk valamerre.

Őszintén mondom, nincs értelme, csak átverem saját magam, de a remény még kell.

2020. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idő kell, ameddig már a reményt is el tudod engedni. De szerencsére ez be szokott következni, ha az ember átengedi magán az érzéseket. Tapasztalat. :)
2020. márc. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!