Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem talál rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem talál rám a szerelem? Keresem, de nem találom.

Figyelt kérdés

A feleségemmel 5 éve váltunk el, van egy 11 éves fiúnk. Igazából csak annyi volt, hogy egy tini szerelem volt, és 20 év múlva elmúlt, ezért is váltunk el.


5 éve keresem a szerelmet, de nincs semmi.

Voltak kapcsolataim, de nem voltam azóta szerelmes.


Most is kapcsolatba vagyok, de egyáltalán nem vagyok szerelmes belé, csak jó vele az ágyban, meg jókat főz...

Tudom, rossz dolog, de ő meg a pénzemet költi, úgyhogy kvittek vagyunk.


Nem arról van szó, hogy még mindig a volt feleségemet szeretném, mert nem így van.


Nem tudom, miért nem jön össze.



2020. jan. 25. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ember olyan igazán szerelmes szerintem 10-20 évente csak egyszer tud lenni. Szóval lassan aktuális lesz neked újra.:) De szerintem a szerelem általában nem akkor jön, amikor akarjuk, hanem pont amikor a hátunk közepére se kívánnánk. Az a szerelem, amit akarsz és hajkurászol, hát lehet belőle valami kis lángocska, vagy akár melegítő tűzhely is, de az a nagy lángoló, mindent elsöprő szerelem, az olyan, ami elöl inkább menekülne az ember. Amúgy meg lehet, hogy a korosztályos már nem annyira vonzó a számodra, hogy szerelmet ébresszenek benned, a fiatalabbak felé meg azért nem fogsz szerelmet érezni, mert van benned egy józan gátlás.
2020. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én egyszer voltam igazán szerelmes. Barátnak indult, eleinte kb. meg sem láttam, sőt taszított. Rendszeresen találkoztunk (egy helyen tanultunk táncolni) aztán úgy alakult, hogy eleinte kis csoportosan, majd csak kettesben mentünk tánc bulikra. Ez idő alatt szép lassan kialakult a szerelem.

Na most ezt azért írtam le, mert ahogy én tapasztaltam, a szerelemhez idő kell. Szép lassan épül fel, gyarapodik. Pont ezért, sok esetben csak akkor vesszük észre, ha már elveszett.

2020. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy erre vágysz, csak azt nem, hogy kapcsolatban vagy és úgy várod a szerelmet. Ezt hogy? Ott a párod, és mellette ismerkedsz, majd mikor elkap a gépszíj, akkor egyszerűen dobod/lecseréled azt, aki most az életed része?
2020. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:54 kérdésére engem is érdekelne a válasz.

Így egy csomó esélyt el is szalasztasz, mert nem kíváncsi ilyen pasira

2020. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keresd tovább, ne add fel! Ott bujkál valahol. 😁
2020. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

20:54-es hozzászóló:


Leírtam a kérdésedre a választ már a kérdésben: csak a testi vágyaimat elégítem ki vele, na meg mellesleg jól főz. Ennyi az egész. Azért is vagyok kapcsolatban azzal a nővel.

2020. jan. 26. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdés nem.ez volt. És én ha ezt a választ hallanám, hogy azért el együtt vele, de nem szereti...azt gondolnám, jó duma, én be nem szállok ebbe...
2020. jan. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 A 20:54-es vagyok. Igen, értettem a kérdésben is, de egyszerűen nem akartam elhinni. Tehát, egy darab dugható húsnak és szakácsként tartasz egy nőt. Ezt el is mondod ismerkedés során? Mármint, hogy jelenleg van ez a felállás, de jöhet nyugodtan. Rettentően taszító ez a hozzáállás. Nekem sokkal szimpatikusabb és hitelesebb az a verzió, amikor egyedül várja/keresi valaki a megfelelő társat. De mindegy. Úgy élsz, ahogy neked jó, csak fájó látni, hogy egyesek mennyire nem őszinték sem saját magukhoz, sem ahhoz, akivel megosztják az ágyukat.
2020. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!