Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi visz rá egy magas, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy magas, jóképű, izmos fiút arra hogy egy duci lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm aki nyilvánvalóan súlyproblémákkal küzd és amikor volt a szalagavatós táncunk akkor a barátjával táncolt aki egy kb 195cm magas kigyúrt jóképű srác.Megnéztük face-n és van róla kép ahol félmeztelen van és kockás a hasa meg minden, drága kocsikkal van lefényképezve meg mindig nyaral valahol.A csaj akivel meg táncolt egy szemüveges,pattanásos csaj aki kb 90kg. Annyira nem illenek egymáshoz hogy biztos voltam benne hogy csak valami rokonok vagy valami de az este alatt többször megcsókolták egymást meg szeretgették meg ilyenek. Most az ilyen srácok nem látnak vagy mi? Én szépnek tartom magamat,de nem hiszem hogy lenne esélyem nála,hát akkor egy ilyen kövér lánynak hogy lehet.

2020. jan. 28. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy.Csak érdekelne hogy egy ilyen jó pasi miért tartja vonzónak ezt a sok hájat egy lányon.
2020. jan. 28. 16:31
 12/69 anonim ***** válasza:
90%
Pont azért, amiért téged vonzónak tart valaki valami miatt. Idiota
2020. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
97%
Bele se merek gondolni mit érezhet egy srác mikor veled beszélgetnie kell.
2020. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
97%
Milyen magas kb ez a lány?
2020. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole.
2020. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az a csaj volt egyedül aki odament a sráchoz mert a többi lány csak vigyorgott meg várta a sült galambot. Egyébként meg lehet hogy tízszer életrevalóbb mint a sok kis 18 éves insta p1csa, ezt soha nem tudhatod.
2020. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Elég magas olyan 175-180 cm lehet. Tesi órán ahogy öltöztünk akkor néztem hogy kb a combja olyan vastag mint nekem a derekam. Ő amúgy soha nem merne odamenni egy sráchoz se.Biztos a fiú ment oda hozzá,de nem tudom hol ismerkedtek meg.
2020. jan. 28. 17:35
 18/69 anonim ***** válasza:
86%
180 cm és 90 kiló. Nem hinném, hogy akkora combja, mint a te derekad. Hacsak nem vagy anorex.
2020. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%
Mert a srácnak az a lány tetszik belé szerelmes.Te azt gondolod hogy csak a vékony lányok tetszenek a jobb pasiknak tévedsz mindenkinek más tipusú csajok jönnek be lehet te szép vagy és sok mindenkinek tetszel de nem mindenkinek
2020. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
90%
A kedvesség vonzóbb mint az irigység.
2020. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!