Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi visz rá egy magas, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy magas, jóképű, izmos fiút arra hogy egy duci lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm aki nyilvánvalóan súlyproblémákkal küzd és amikor volt a szalagavatós táncunk akkor a barátjával táncolt aki egy kb 195cm magas kigyúrt jóképű srác.Megnéztük face-n és van róla kép ahol félmeztelen van és kockás a hasa meg minden, drága kocsikkal van lefényképezve meg mindig nyaral valahol.A csaj akivel meg táncolt egy szemüveges,pattanásos csaj aki kb 90kg. Annyira nem illenek egymáshoz hogy biztos voltam benne hogy csak valami rokonok vagy valami de az este alatt többször megcsókolták egymást meg szeretgették meg ilyenek. Most az ilyen srácok nem látnak vagy mi? Én szépnek tartom magamat,de nem hiszem hogy lenne esélyem nála,hát akkor egy ilyen kövér lánynak hogy lehet.

2020. jan. 28. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
Nem hajtottam rá a pasira mert ott volt a barátnője.Amúgy se csinálnék ilyet ha tudnám hogy van csaja.Nem értem miért vagytok ilyen rosszindulatúak amikor én csak egy egyszerű kérdést tettem fel.
2020. febr. 1. 16:18
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

"Miért vagytok ilyen rosszindulatúak?"

Na ezen a kérdésen hangosan felröhögtem👏🤣🤣 Itt egyetlen egy rosszindulatú és értetlen ember van az pedig TE vagy!

Még mindig nem értetted meg a dolgokat , pedig kb 41 ember írta meg a véleményét a történetről és rólad. De te még mindig nem látsz az egódtól. És itt sipákolsz már 5 napja..

2020. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%

Mi viszi rá? az, hogy az ilyen kövér lányok izgatják, csak ilyenre áll fel a f...a. Ilyen egyszerű.

Én is így vagyok vele, sokszor visszakaptam, hogy tök jól nézek ki, jóképű srác vagyok, stb.,észreveszem, hogy kikezdenek velem lányok, de sajnos mind vékonyak, csinosak, ami nekem pont hogy nem kell, nem izgat kicsit sem. Az egy dolog, hogy nem tetszik, de nem is izgatnak fel semmilyen szinten sajnos. Bezzeg, mikor én ismerkednék, a duci-kövér lányok általában közömbösek vagy elutasítóak. Van, aki szerint azt hiszik, csak szórakozok, mert minek velük foglalkoznék, ha lehet "jó nőm" is.

Az ízlése mindenkivel vele születik, nekem kell az, hogy a lány duci legyen, legyen úszógumija, pocakja, vagy kövér puha combja, narancsbőrös feneke. Ez van, pont.

Aki meleg, az sem direkt csinálja, így születik, ez van és kész.

Az élet nem egyszerű.

2020. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
És az is feltétel hogy csúnya narancsbőrös feneke legyen?
2020. febr. 1. 16:49
 65/69 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, még mindig nem sikerült megértened, hogy a külső nem minden, és a szerelem akkor is kialakulhat ha a másiknak csúnya, narancsbőrös feneke van? Nem érted, hogy a szerelem nem a külső függvénye? Gondolom, amúgy is a ducibb lányok jönnek be neki. Lehet, hogy egy feszesebb fenék jobban tetszene neki (bár a túlsúly többnyire narancsbőrrel is jár), ezt nem tudhatjuk. De a személyisége, stílusa a lánynak teljesen magával ragadta. Össze illenek. Ennyi lehet a titok.
2020. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, tényleg nem érted..nem feltétel a narancsbőrös fenék, de ha az, a legkisebb mértékben sem baj.

A duciság viszont feltétel, mert ha nem az, akkor akármennyire tündér, jó fej, egy hullámhossz, stb, semmi nem lesz az ágyban, mert vizuálisan semmilyen szinten nem vonz. Ugyanez fordított esetben sokkal gyakoribb, h valaki duci lánnyal érzi ugyanezt, hogy minden klappol, de inkább köszi, mégsem.

2020. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Ő tetszik neki, ennyi :)

20F

2020. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

Lehet annak a szerinted duci lánynak szép az arca.

A túlsúly sem mindegy hogyan oszlik meg. Ha úgy duci ,hogy nagyobb mellek, csípő, vékony derék erősebb de formás lábak, akkor egy nagyon csinos, nőies hölgy is lehet akár az illető.

2020. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%

Egy: én duci voltam, nyilván csak olyanok jártak eddig velem, akiknek ez bejön. Ezek a srácok ezért voltak oda, őket nem zavarta a narancsbőr, sőt, imádták a puhaságot, a lágyságot, ami egy feszes, vékony testen nincs meg.

Kettő: Volt egy barátnőm, aki iszonyat kövér volt. De mindig fullos pasijai voltak, mert egyszerűen valami elképesztően szerethető, vicces, bájos, kedves természete volt, amiért mindenki oda volt. Nem ismertem olyan embert, aki ne kedvelte volna. Neki ezért voltak nagyon jó pasijai, mert hiába nem volt top kívülről, a belső értékei mindenen túlszárnyaltak.

Három: Tetszettek életem során olyan férfiak, akiknek a tipikus vékony lányok tetszettek, és nyilvánvalóvá tették, hogy miért nem jönnek össze velem. Soha az életben nem mondtam volna olyat egy másik nőre, lányra, hogy gebe, csontos, meg hogy mit lehet szeretni a boton. Soha eszembe se jutott volna ilyen. Az élet ettől szép, hogy különbözőek vagyunk és mindenkinek más tetszik. Semmi értelme nincs ízlésről vitatkozni. Én például imádom ha egy pasinak kampós orra van. :D Hogy miért, nem tudom, de tetszik. Ez ilyen, senki nem tudja kontrollálni, hogy mi tetszik neki.

Összegezve: ha a kövérlány talál magának jó pasit, és te, a szép lány nem találsz magadnak, akkor érdemes megvizsgálnod, hogy vajon mi van abban a kövérlányban, ami ennyire tetszik egy jó pasinak.

2020. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!