Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi visz rá egy magas, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy magas, jóképű, izmos fiút arra hogy egy duci lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm aki nyilvánvalóan súlyproblémákkal küzd és amikor volt a szalagavatós táncunk akkor a barátjával táncolt aki egy kb 195cm magas kigyúrt jóképű srác.Megnéztük face-n és van róla kép ahol félmeztelen van és kockás a hasa meg minden, drága kocsikkal van lefényképezve meg mindig nyaral valahol.A csaj akivel meg táncolt egy szemüveges,pattanásos csaj aki kb 90kg. Annyira nem illenek egymáshoz hogy biztos voltam benne hogy csak valami rokonok vagy valami de az este alatt többször megcsókolták egymást meg szeretgették meg ilyenek. Most az ilyen srácok nem látnak vagy mi? Én szépnek tartom magamat,de nem hiszem hogy lenne esélyem nála,hát akkor egy ilyen kövér lánynak hogy lehet.

2020. jan. 28. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nagyon irígy vagy. Gondolom az a lány sokkal értékesebb, mint te.


Amúgy nekem meg a dagadt pasik tetszenek. Lehet, hogy a srác meg a molett nőkre indul.

2020. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
87%

Tudod; sokkal fontosabb,hogy egy nő ne fikázzon mindent és mindenkit, legyen combja popsija,kedves legyen,és ne nyafogjon az ágyban: mint hogy sovány és büszke legyen.


Ő nő,te meg egy hisztis,elkényeztetett, utálatos kislány vagy még mindig.

2020. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Miért lenne ő értékesebb mint én?Amúgy meg nem vagy elkényeztetett meg irigy.Csak szerintem mindenki a saját súlycsoportjában keressen párt magának...
2020. jan. 30. 12:31
 24/69 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen értékrenddel ami neked van nem gondolom én sem, hogy lenne esélyed. Mind különbözőek vagyunk külsőre és belsőre is, így az ízlésünk is különbözik. És az,hogy egy másik emberről azt tartod, hogy kevesebb mint te csak azért mert másabb a külseje, az visszataszító.
2020. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
35%
Szereti a nagy csöcsöket.
2020. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%

Többi választ nem olastam.

Valószínűleg nem külsőségekben méri valaki értékét, hanem személyiségben, belső értékekben. Kérdésedből kitűnik, hogy ti meg abban méritek, sőt, foglalkoztok is életével ilyen szinten, profilját megnézve eltűnődtök azon hogy ilyen gazdag, jóképű stb miért nem olyat választ, akit "ti elképzeltek"... Példát vehetnétek róla emberségből.

2020. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
Annyira foglalkoztat, hogy még nem elég a kiírás, ki is emeled, hogy minél többen reagáljanak rá. Látszik hogy számodra unalmas az élet, hiszen sekélyes értékrenddel milyen is lehetne más...
2020. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
100%
"Miért lenne ő értékesebb mint én?" Már csak kizárásos alapon is, csak értékesebb lehet nálad, mivel te egy emberi nulla vagy.
2020. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
Igazából "azt" bármelyik másik lánytól is megkapná.Biztos a sráccal van valami baj
2020. jan. 30. 13:11
 30/69 anonim ***** válasza:
91%

Jah, aki "nem a te értékrended szerint választ" azzal "biztos valami baj van"...

Te miért nézegeted más profilját olyan kíváncsiságtól hajtva: "vajon ki a párja", miért írsz ki róla kérdést, miért emeled ki? A te életed rendben van, vagy netán azzal nem akarsz foglalkozni, hogy más Facebook profilját nézed, gondolatok keletkeznek benned, kérdés formájában kiírod ide, ki is emeled?

2020. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!