Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi visz rá egy magas, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy magas, jóképű, izmos fiút arra hogy egy duci lánnyal összejöjjön?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársnőm aki nyilvánvalóan súlyproblémákkal küzd és amikor volt a szalagavatós táncunk akkor a barátjával táncolt aki egy kb 195cm magas kigyúrt jóképű srác.Megnéztük face-n és van róla kép ahol félmeztelen van és kockás a hasa meg minden, drága kocsikkal van lefényképezve meg mindig nyaral valahol.A csaj akivel meg táncolt egy szemüveges,pattanásos csaj aki kb 90kg. Annyira nem illenek egymáshoz hogy biztos voltam benne hogy csak valami rokonok vagy valami de az este alatt többször megcsókolták egymást meg szeretgették meg ilyenek. Most az ilyen srácok nem látnak vagy mi? Én szépnek tartom magamat,de nem hiszem hogy lenne esélyem nála,hát akkor egy ilyen kövér lánynak hogy lehet.

2020. jan. 28. 15:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nem is tudom.

Mondjuk az a magas, jóképű, izmus fiú tudja, hogy a külső nem minden?

Nézd meg, itt vagy te, csuda jó csajnak írod magad, mégis valahogy az süt az írásaidból, hogy egy végtelenül sekélyes ember lehetsz.

Te nem tudod, amit az a fiú igen.

2020. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim válasza:
100%

Wow.... Te marha éretlen vagy érzelmileg végzős létedre😅

Az előttem szólók meg már megválaszolták a kérdésedet, töbször is, szóval nem fűzök hozzá többet.😆

2020. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó vàlaszt kaptàl, csak elfogadni nem vagy képes. Ez nem a vàlaszadók hibàja, hanem a te fejedben van a baj.

- annak a pasinak a duci csajok tetszenek, mivel egy duci lànnyal van együtt ( illetve nem zavarja a felesleg)

- a làny simàn lehet, hogy aranyos kedves, törődik vele, biztos jó vele beszélgetni is stb stb. Azaz amellett hogy ez a pasi őt vàlasztotta, mert tetszik neki, szereti is. Ugyanis senkivel sem kötelező együtt lenni, ha valaki nem akar. Fogd fel. Vagy rinyàlj tovàbb. Ettől még normàlis pasinak nem fogsz kelleni, mert belül üres vagy. Ez egyértelmű a kérdésedből.

2020. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha életeddel elégedett lennél, akkor nem néznéd a másik FB profilját kíváncsiságtól vezérelve, nem írnál ki kérdést önmagadat a másik lányhoz mérve sem próbálnád magadat szebbnek tartani.

Kívánom, hogy ne életed végén jöjj rá: másképp kellett volna élni, nem kellett volna önmagadat becsapni.

Minden jót kívánok az életben, annak, hogy további válaszokat írjak számodra: nem látom értelmét.

2020. jan. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%

A szépség relatív, mindenkinek mást jelent. Vannak pasik akiknek pont a duci alkat jön be, mert ezt tartják vonzónak. Ízlések és pofonok. Egy csinos, nőies, kedves és humoros duci lány hamarabb talál párt, mint egy vékony társa aki felszínes, pletykás és gyerekes. A rossz személyiség elriasztja a pasikat, akkor is hogy ha egy 10/10-es csajról van szó. Nem minden a külső, sőt...

Az ilyenekre nincsen szabály, hogy mindenki csak a "saját súlycsoportjában" kereshet párt. Még sosem láttál eddig "fura" párokat? Vékony lány/duci fiú, fiatal pasi/idősebb nő, és fordítva. És nem feltétlen aranyásókról és fétises emberekről van szó. A szerelem nem válogat.

Viszont, ha adhatok egy tanácsot ne úgy határozd meg a saját szépségeket, hogy más lányokhoz/nőkhöz méred magad. Mert ezt az esetet egyértelműen kudarcélményként fogtad fel, úgy hogy "legyőzött" téged egy duci lány. Nem ismerlek, de ezek alapján rettenet felszínesnek tűnsz. Annak oka van, ha veled csak a kevésbé vonzó srácok akarnak járni, valószínüleg a személyiségét és az értékrended okozza ezt.

2020. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim válasza:
100%

Én is magas vagyok és nem tartom magamat csúnyának sem,bár iznosabb az lehetnék.

A lényeg, hogy nekem is a magas 170cm fölötti lelt lányok tetszenek. Szerintem nincs ebben semmi furcsa.

A jellem pedig még mindig a legmeghatározóbb szerintem.


A kérdésedre válaszolva :

Szimpátia.


Csak hogy egyszerűen feleljek.

2020. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%
Direkt hergeli a népet csak. Vagy kamu a kérdés vagy életképtelen a csaj. Te papolsz kicsi lány h ne foglalkozzunk a magánéleteddel de te máséba bele szólsz. Nyeld le ezt h szarabb vagy nála. Csak nem bántja a kis lelkedet h nem kellesz neki? Őszintén szólva nekem se kellenél még pénzért se mert egy kis elkényeztetett liba vagy aki azt hiszi mindenki szerelmes lesz belé csak mert csontos :D
2020. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is troll a kérdező. Ennyire buta, értetlen senki nem lehet...
2020. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%
Vagy troll vagy a kérdező a szalagavatón rá akart hajtani a pasira, csak rájött, hogy az általa lenézett kövér csaj párja, és ezt azóta sem tudja feldolgozni. :D
2020. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
16%

Mert lenyeli, hagyja popsiba,arcra,cicire, mert nem nyúzza meg kézimunka közben,mert elég szinte a pasi mosolya,ahhoz,hogy orgazmsa legyen.

Továbbá nem égeti be a dumàjával, nem borotválja a muffot,hanem mossa, nem karcol a körme,mert a szülei elengedik hozzá meg ilyenek.

2020. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!