Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindent elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Lehet gyökérnek nevezni.Idiótának,stb.Van egy csaj a munkahelyemen,aki olyan szinten bejön hogy ez kb már szerelem.Eleinte beszéltünk egy keveset,aztán egyre többet.Sokszor hozzám ér,mosolyog,még a számomat is elkérte.Mivel még nem volt ilyen velem,ezért sajnos játszottam a "rendes" srácot.Csak beszéltem vele,semmi fizikai kontaktus vagy bókoloás,igen,egy sem.Berakott friendzoneba,persze az egész az én hibám,de azóta is együtt szünetelünk úgy hogy végül is leirtam neki mit érzek,persze csak ligtosan.Ha esetleg flörtölgetnék vele,megérinteném mikor beszélünk,bókolnék neki,akkor talán még lehetne valami?Nincs tapasztalatom még ilyen téren sajnos.

2020. febr. 2. 12:25
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha már friendzone van abból elég nehéz lesz kimászni...

Mit válaszolt arra, hogy leírtad neki az érzéseidet?

2020. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg írtad neki? Válaszolt már rá valamit? Őszintén mond meg neki, hogy féltél vagy valami és talán helyre jöhet a dolog. Ha tetszel és lánynak, és neked is tetszik ő, akkor azt nem szabad elhalasztani. Kevés lány mer kezdeményezni. Én is a munkahelyen jöttem össze a barátnőmmel, úgy, hogy ő kezdett el flörtölni velem.
2020. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírtam.Kaptam egy gáz választ:Én azt mondom csináld úgy ahogy jónak látod(egy egyenes szájú smiley).Hát nekem abból az esett le hogy ez a les*aromnak a szebbik megfogalmazása.Aztán kaptam egy szomorú smileyt.Ez után leírtam neki konkrétan amit kért.Leírtam mit csinálnék,fűzném tovább meg ilyenek.Erre kaptam a választ hogy:Rendben.Öhmm,érdekes válasz,mind1.Aztán meg kérdeztem SMS-be ugye,hogy ez volt az én verzióm,milyen az övé?Erre azt kaptam hogy nem számit,hagyjuk.Azóta mintha meg se történt volna ez a beszélgetés,úgy szünetelünk.
2020. febr. 2. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Totolyázol, téblábolgatsz, mint lúd a jégen.

Ne írogass! Mire van a nyelved? Menj egyszer oda hozz, mondd el, amit akarsz neki mondani (azaz: mit szeretnél), valld be szégyenkezés nélkül, hogy nem vagy jártas az udvarlásban, de szeretnéd, hogyha elfogadna téged. Ismerd be neki, hogy elbambultál egy kicsit, de szereted őt. Mondott szóból ért az ember!

Ffi.

2020. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem vagyok jártas az udvarlásban,de tuti hogy bejöttem neki.Hát megpróbálom elmondani neki,hátha még érez valamit,ha meg nem,akkor se vesztek semmit.
2020. febr. 2. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá szépen, aztán elhívod valahova. Légy tökösebb!
2020. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kibővítem a fenti válaszomat: nem rontottál el semmit. Ha a lány mégis így gondolkodik, akkor ne sajnáld őt. Ismerkedj másikkal.
2020. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!