Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rámozdultam, ezzel elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámozdultam, ezzel elrontottam mindent?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt, Ukrajnába kellett utaznom egy céges út miatt, az a nő volt a kisérő munkatársam, aki nagyon tetszik.


Sajnos én ezt neki sose mutattam ki,mert mégis csak kollégák vagyunk. Utálatos ugyan soha se voltam vele, de nem voltunk egymás szívecsücske se.


A szállodában viszont történt egy kis kavarodás, és valamiért nem kaptuk meg a 2 szobát. A recepciós ragaszkodott hozzá, hogy 1 lett foglalva. Ezt még olyan szinten megértettük hogy akkor 2 ágyas, kibirunk egy pár éjszakát.

Azonban egy nagy francia ágy volt csak benne.

Megbeszéltük hogy aludjon ő csak lent, én jó leszek a földön de a második éjszaka után már az éjszaka felkéretőztem mert szétnyomta a hátamat egy-egy 12 órás műszakunk után.


Fél álomba bele is ment. Nagyon magánál szerintem nem volt.


Nem terveztem vele szemtelen lenni, vagy bármit csinálni, de többszörösen arra keltem fel hogy a fenekével tolat nekem, vagy rám fordul, a melkasomon alszik, ez még oké. Nőből van, sokaknak szokása vándorolnak az ágyon. Valószinű én is mert úgy ébredtem hogy rajta vagyok, ő pedig alattam a szánk pedig összeért.


Aludt. De valami olyasmit magyarázott hogy szeretlek. Lehet én voltam birka, mert gondolhattam nincs magánál de amennyire én szeretem őt, jól esett a helyzet..

Apró csókokat meg puszikat nyomtam a szájára, ő pedig reagált rá.


Mire észbe kaptam, már nagy hévvel a szájában jártam, csókolt, aztán...


Aztán odanyomtam be valamim amit nem kellett volna. 2 perc alatt leállított, mire észbe kapott és akkora pofont kaptam mint a huzat.


Haragszom magamra. Azóta elcseréli a műszakokat ne keljen velem dolgozzon.


Mi a fenét csináljak most?


Szégyellem is magam, meg nagyon hiányzik.


2019. ápr. 22. 08:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Brazil filmsorozatot írhatnál:D
2019. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem voltam vele durva, nem fájhatott neki. Csak az hogy voltam olyan pofátlan hogy rámásztam.


Nem hiszem szétterjeszti a cégbe hogy pia nélkül, józanon megakartam ...

de ég a pofám előtte..

2019. ápr. 22. 08:26
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem előtte fogalmam sem volt hogyan alszik, mennyit forgolódik, azt hittem direkt csinálja... Annyiszor bújt meg lopta el a takarómat hogy azt nem hiszem el. Bele bele kúszot megölelt majd visszafordulva vitte magával. Magyarázott ott valamit..
2019. ápr. 22. 08:28
 4/15 A kérdező kommentje:

kúszott *

Csak úgy egy röpke 10-el idősebb vagyok nála.. Akkora egy marha vagyok..

2019. ápr. 22. 08:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
WTF? Lenyomtad a farkadat a szájába? Jesszusom. Remélem feljelent erőszakért, meg szexuális zaklatásért.
2019. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem a szájába, hanem oda le.

A száját csak csókolgattam, úgy 5 percig nyugodt is volt. Aztán gondolom teljesen felébredt.

2019. ápr. 22. 08:33
 7/15 A kérdező kommentje:
Eleinte nyöszörgött meg zihált vissza csókolt, maganal kellett lennie.. Csak talán észbe kapott mit csinálunk.
2019. ápr. 22. 08:34
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Nemzetileg csupa-csupa színes kavalkád ez a kérdés a kommentekkel együtt, van itt kérem minden: ukrán, magyar, brazil, francia...
2019. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vetkőztettem le és én rajtam is volt ruha,egy 2 perces szösszenet volt az egész mint a bemelegités csak nem kellett volna rá másszak
2019. ápr. 22. 08:37
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megakartad dugni, gratulálok. Erőszakból. Amúgy kamu a kérdés, úgy ahogy van.
2019. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!