Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőként felajánlkoztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként felajánlkoztam a férfinak, akibe szerelmes vagyok. Mindent elrontottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú a történetünk, de a lényeg, hogy már évek óta tetszünk egymásnak, csak neki családja volt és nemrég vált el. Én nagyon szerelmes vagyok belé és úgy éreztem, megmondom neki, hogy le akarok vele feküdni, mert különben nem tudok tovább lépni. Kétségbe voltam esve, hogy nem bírom ezt a szerencsétlenkedést tovább. Ő természetesen lelkesen reagált. Azóta szégyenlem magam, mert korábban ő komolyat akart tőlem, de így valszeg egy olcsó nő vagyok a szemében. Egy 38 éves férfiról van szó.

26/L


2019. aug. 23. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
T.inderen talasz masikat boven.
2019. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

[link]

33/f

2019. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
kamu
2019. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes" kommenteket.
2019. aug. 23. 18:53
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
33/f, te éhes vagy, vagy szopás fétised van?
2019. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Ha már felajálkoztál... azt mondtad lezárnád. Búcsúdugás nélkül nem menne. Hajlandóak megadni neked. Utána lezárod ahogy akartad. Miért számít, hogy ezután mit gondol? Ha meg kapcsolatot akarsz te is esetleg, akkor miért búcsúdugás, mikor kapcsolatra is szabad elvileg a pálya?

33/f

2019. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

#5. Egy grillcsirke jó lenne.

33/f

2019. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
26/L es 38/F-nos. Ha ez vigasztal, valoszinuleg regen se akart komolyat toled, max komolyan meg akart ...
2019. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem rontottad el. Sose lehet tudni, kinek mi jön be. Hát ha neki nem, akkor most így jártál.

De nem mondtad, mi lett/lesz, honnan gondolod, hogy elrontottad, hiszen nem utasított vissza.

2019. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként én is arra szavazok, hogy nem rontottál el semmit... messze nem tizenévesek vagytok, hogy kvázi-tiszteletköröket kelljen futnod. Az én párom (L) is megmondta, meg is volt a 2. randin... azt a 22. évünket töltjük együtt. Mindig is jobban bejöttek az őszinte emberek, mint a taktikázók, észjátszók, képmutatók.
2019. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!