Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én szakítottam de vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam de vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés
Ő 20 én 18 voltam mikor összejöttünk, 6 évig voltunk együtt, de bekattantam, élni akartam ezért elhagytam. Bpre költöztem, új munka, környezet stb... De már 1 honap után tudtan h nagy hiba volt. Ennek kb másfél éve, visszajöttem, keresem őt, de letiltott, minden formában, máshol lakik, máshol dolgozik és a szülei se mondják meg hol van.. A barátai se. Hiányzik nagyon mit tegyek? 26/f
2020. febr. 3. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy. :D Most meg is iszod szépen a levét. Majd a nextnél több agyad lesz.
2020. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén. Legalább most legyen benned ennyi gerinc.

Ennyi eszed volt, legközelebb okosabb legyél.

2020. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éljél, bammeg! Ezt akartad!
2020. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább. Azért mert az új nem jött be, gyorsan vissza a régi mindenhez? Az élet nem így működik. Most legalább ezzel ezt tanulod...
2020. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy videojáték, ha elszúrtad akkor viseld is a következményeit nem tudod visszatölteni azt az állapotot ami a döntésed előtt volt. Abba belegondoltál, hogy milyen nyomorultul érezte magát az exed mikor kidobtad mert te még élni akarsz. Itt a szép új életed éld azt mert a múltba már nem tudod vissza fúrni magad. Egyedül a következő párodat sajnálom, mert ahogy tapasztalom tipikusan az ilyen emberek élik meg a legkeményebb élet közepi válságokat.
2020. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah, engem is hagytak ott élni akarok címszó alatt. Fszfej azt hitte, hogy az az élet, hogy belemártja másba is a farkincát, aztán rájött, hogy a kutyának sem kell, az érzelmeire meg aztán pláne nem kíváncsi senki. Jött volna vissza, csak elfogadtam a döntését, amit ő hozott meg és az a vonat elment. Szívás.
2020. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már ne akarj semmit, ha nem kellett szegény lány amikor ott volt melletted, akkor most se kelljen amikor már idősebbnek érzed magad és komoly kapcsolatot szeretnél. Menjél szépen bulizni.
2020. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Szüleivel üzenjél neki, hogy szeretnék beszélgetni. Ezt át fogják adni, aztán majd ő dönt, hogy akar-e még látni.

Addig meg, éljél...

2020. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Mindenki hibàzhat, nem tudom miért kell megkövezni a kèrdezőt.

Kérdező, nyilván ismered a lány barátait, keresd fel őket, mondd el nekik mit szeretnél és miért, hátha megmondják az elérhetőségèt, vagy a lakcímèt. Legjobban jársz akkor, ha személyesen mèsz hozzá és mondod el mit szeretnél. Bárkit megtalàlhatsz, ha akarsz. Apàm külföldön élt, soha nem volt Mo-n mikor megismerte èdesanyamat(Együtt dolgoztak külföldön és szónèlkül jött haza). Még akkor nem volt GPS, meg Google Maps, azt se tudta, hogy hol van az a megye ahol él, azt se tudta Mo. hol van. Eljött Mo-ra, és telefonkönyvekből hívott fel szószerint mindenkit, hogy ki ismeri őt, végül napokkal később már a lakcím is a kezében volt. Ma már hasonlóra sem lenne képes talàn egy férfi sem, mert 100-ból 99 egy anyuci picike fiacskàja aki egyedül meghalna, nem hogy még 1000-1500 kilomètert utazzon egy szerelemèrt. Ha Te valóban komolyan gondolod a dolgokat akkor megteszel mindent. Aztán legrosszabb esetben kioszt, és elküld, de akkor mondhatod azt, hogy igazi férfi voltàl aki mindent megtett hiába hibàzott.

Jöhet a lepontozàs.

2020. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó

Igen hiba volt de mindent megteszek hogy visszaszerezzem. Nagyon hamar rajöttem hogy nem kellett volna de azt hittem idővel jobb lesz.

2020. febr. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!