Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel és most kórházban van öngyilkossággal próbálkozott. Nem akarom hogy megölje magát. Nem tudom mit csináljak, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő azt akarja hogy béküljünk ki. 4 évig voltunk együtt. Ha nem békülök vele ki szerintetek megtenne?

24 éves.

25f


2018. máj. 11. 21:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan mi történt ? Én a családját riasztanám és hagynám.

31/f

2018. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Okés sajnálod. Biztos volt okod a szakításra. Azt gondolom tudod nem normális az ilyen,te meg mit akarsz egy olyan embertől aki ilyeneket csinál.Szóval kellő távolságból figyeld. Ne engedj a zsarolásnak. Családja normális??
2018. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinált pontosan?
2018. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez zsarolás hogy csak azért legyetek együtt mert megöli magát. Pszichiáternek kell foglalkoznia vele, nem neked.
2018. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, hogy megtenné-e vagy sem. Ha megteszi, az ő döntése volt s nem a te hibád, te ilyenkor már csak a tünet vagy, nem pedig az ok. Ha most csinálsz valamit, akkor egész életben bármikor bármiben megzsarolhat öngyilkossággal. Az is egy élet. Nagyon sajnálom, hogy ide jutott a barátnőd és remélem valahogy majd minden rendben jön nála, de ez nem a te felelősséged. Legalábbis ennyi információ alapján ezt mondanám.
2018. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem szereted, akkor nem mindegy neked, mit csinál? Hagyd békén, majd túl lesz rajtad.
2018. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt. Begyógyszerezte magát.
2018. máj. 11. 23:18
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy szereted! Ha szeretnéd, nem hagytad volna el. Mostmár ne érdekeljen, mit csinál.
2018. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottál? Különben öngyilkossággal zsarolni valakit önzőség, szóval ha ezt megtette, akkor nem szeret.
2018. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egy látogatás alkalmával hozz magaddal egy pszichológust,hogy beszélgessen vele,mert a fejében elég nagy gondok vannak.Ha ő nem tud mit tenni,marad a pszichiáter.
2018. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!