Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érintsem meg a csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Hogyan érintsem meg a csajt, aki bejön?

Figyelt kérdés
Na szóval,nem vagyok túl jártas ebben viszont nem vagyok félénk.Van egy csaj aki bejön,ő hozzám sokszor ér,viszont én nem érek hozzá,de szeretném vele éresztetni hogy bejön.Ti mit érintenétek meg rajta,kar,váll,comb,hát,derék,a segg az kicsit parasztos :D

2020. febr. 3. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
2020. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy. Ez így nagyon para!


Előbb érd el, hogy megbízzon benned!


Persze fontos a flört aztán testiekben is, és az a karoknál kezdődik. A könyök a legérzéketlenebb rész (vésd a könyöködbe a körmödet, alig érezni), így ott lehet kezdeni. De alapvetően a „véletlen” pillanatnyi érintésekkel lehet kezdeni.

De erre előtte szóbeli felhatalmazást kell kapnod, azaz a szóbeli flörtöt már viszonoznia kell, amihez szintén kell egy kis bizalom.


Nehéz dolog így magyarázni, mert tulajdonképpen ez belénk van kódolva. Ha csinálja az ember, akkor ráérez előbb-utóbb.

2020. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Jaa, meg főleg az a para az egész szituációban, hogy csajozod őt. Ez így komolytalan. Ha komolytalant akarsz tőle, akkor felejtsd el őt! Ha viszont komolyat, akkor állj komolyan az ismerkedéshez és a lányhoz/nőhöz is!
2020. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!