Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan létezik, hogy fokozatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy fokozatosan alakul ki szerelem két ember között?

Figyelt kérdés
Tehát nem egyből villámcsapás, hanem ahogy megismerik egymást egyre szorosabb lesz a kapocs?
2020. febr. 4. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze
2020. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Sőt inkább a fokozatos a gyakori. Szerelem első látásra a filmeken kívül csak nagyon ritkán fordul elő
2020. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a fokozatosnak SOKKAL INKÁBB ÉRTELME VAN(!) mint az "egyből villámcsapás"-nak!


A Hatalmas Fellángolás nagyon durván, fájdalmas sebekkel érhet véget. (Legutóbbi keserves tapasztalatom, de már kezdek túljutni egészen rajta szerencsére.)


Sőt, már megérkezett az "utánpótlás" is további felhozatal formájában. Tehát nem érzem annyira szinglinek magam - lassan a tavasz közeledtével... (bár még téliesen süvít a hideg szél egyelőre.)

2020. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak villámcsapásos szerelmeim voltak, szám szerint 2, első pillantásra rám szállt a lila köd DE ez én vagyok. Szerintem alakulhat ki fokozatosan is, meg úgy is ahogy nálam.
2020. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
igen, hogyne létezne már...
2020. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

A mi kapcsolatunk is így alakult.Mindig is ismertük egymást, jó viszonyban voltunk. Aztán kollégák lettünk, jött a jó kollégális viszony, majd a baráti, bizalmas beszélgetés, közös munkahelyi, aztán magánprogramok.

Volt már villámcsapásos-elsőlátásra kialakult szerelmi kapcsolatom is, az első nagy szerelem is így jött. Annak is megvan a maga varázsa, és egyáltalán nem biztos,hogy rosszabbul alakul mint a lassan kialakuló vonzódás.

2020. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálam csak ilyen létezik, addig nem tudok valakibe beleszeretni, amíg nem ismerem alaposan a jellemét. Vonzódni igen, de némi önismerettel érezhető a különbség, még úgy is, hogy a "tünetek" nagyon hasonlók.
2020. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, filmben is gyakori, meg pl.: reggeli közös munkautazásból adódóan is.
2020. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

NAGYON POZITÍV "villámcsapás"-szerű felismerés történt most Velem: egy másik - kezdődőnek tűnő - barátságnál FELFEDTE MAGÁT az előző kapcsolatnál kialakult JELLEMHIBA!!!


Amit az eldurvulttá vált viszonynál SOKÁIG A SZŐNYEG ALÁ SÖPÖRTÜNK, mert nem tudtam akkor még kezelni a dolgot...


Ebben az esetben már megneveztük együttesen a "ludast" - így szinte teljesen fájdalmatlanná vált az eltávolodása szegény pasinak... már gyakorlott kezdek lenni ebben a témában.


Ui: ennyivel is könnyebb lett az életem. A legnehezebb leckén túl vagyok, szem előtt fogok tartani bizonyos "rejtettnek tűnő" jeleket kiemelten. :)

2020. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!