Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire hasonló az ízlésetek a barátnőitekkel fiúk terén?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy olyan fiú jött be nektek aki a barátnőiteknek nem tetszett vagy olyan, hogy egy barátnőtök jött össze olyan valakivel aki ti nem találtatok vonzónak?
2020. febr. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon szép barinőm, mindig ronda fiúkkal járt. Én válogatós vagyok, viszont csúnya, még nem is volt senkim. :D
2020. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyaltalan.

az egyik baratnomnek a szoke,szende cukibb fiuk,a masiknak a kicsit feminin vonasokkal rendelkezo,helyes ferfiak,nekem meg a karakteresebb,erosebb vonasu,szakalas ferfiak :DD nagyon nagyon leszukitve,persze

2020. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem :D

Barátnőim a szőke, izmos férfiakat szeretik, én a sötét hajú, mackós alkatúakat.

2020. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Közelében se vagyunk egymás ízlésvilágának. Aki nekem adonisz arc alapján, az barátnőmnek átlag, vagy picivel az alatti. Aki szerinte helyes, az szerintem kifejezetten előnytelen külsejű. Sokat szoktunk nevetni ezen.

Többi barátnőmmel is hasonló a helyzet, csak velük ritkább téma.

2020. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van némi átfedés. Pl. a legjobb barátnőm férje szerintem helyes, és ő is annak tartja az én párom. De a külső nem minden, és osszességében azért eltérő az ízlésünk. Sosem volt olyan, hogy ebből bármi konfliktus adódott volna.
2020. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak egy barátnőm van, még soha nem történt olyan, hogy egy férfi mindkettőnknek megtetszett volna. Neki két típus a gyengéje: a művészlelkek, és a nagypofájú partyarcok. Engem kiráz a hideg tőlük.

Nekem a hűvös, nyugodt, de férfias férfiak vonzanak, akikben van egy kis kihívás, lehet velük egy kicsit játszani. Barátnőm meg nem szereti az ilyet, azt szereti, ha őt akarják elbűvölni.

2020. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van átfedés de a mostani párjainkban konkrétan semmi közös nincsen. :D
2020. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel úgy ismerkedtünk meg, hogy ugyan arra a srácra hajtottunk :D

Eleinte utáltuk egymást.

A vicces az egészben, hogy ezt leszamitva ég és föld az ízlésvilágunk

2020. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kb semennyire. A barátnőimnek kifejezetten a macik jönnek be, én a vékony nyúlánk férfiakat szeretem. Legalább senkin nem fogunk összeveszni :D Arcra van átfedés, de a testalkat is sokat nyom a latba.
2020. febr. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!