Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretek valakit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek valakit, aki sosem lehet az enyém. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Voltak kapcsolataim, mélyebb és volt ami nem volt annyira mély. Nagyon szeretek szeretni, imádtam mindig a partnereimet, és nagyon egyedi ízlésem van, nem tetszik meg akárki.

4 hónapja megismertem egy férfit, akivel minden olyan tökéletes lenne, hiszen minden téren passzolunk, de mivel munkatársam, így nem fogok kezdeni vele. Vonzódik ő is valamennyire szerintem, de nagy valószínűséggel annyira nem mint én.

Tudom, hogy el fog múlni, de miért ilyen nehéz?


2019. dec. 16. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen volt. 1.5 éve ismertem meg, egy hónapja ért véget. Csodálatos lány volt.
2019. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk ebben a helyzetben. Rossz tudom. Sokat fantáziálok a férfin aztán igyekszem leállítani magam, hiszen úgysem lehet köztünk semmi. De jártam már így korábban is, túléltem azt is és igen, nehéz.
2019. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 ilyen férfi volt az életemben. Az egyik a világ másik felére költözött a családjával (beetetett, hogy nincs már köztünk a gyereke anyjával semmi). A másik az exem legjobb barátja volt, így tabu maradt. Mindkettőt nagyon szerettem akkor, de nem lehettek az enyémek.
2019. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*köztük
2019. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, ki vagy.
2019. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen kérdés.
2019. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan csak azért nem lehettek egymásé mert a munkatársad? Ez most komoly?

Hány éves vagy?. Én úgy 8 ra tipellek.

2019. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.


El fog mulni 🤗

2019. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!