Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna, ha a párodnak protkój...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párodnak protkója lenne?

Figyelt kérdés
Nem "öregről" beszélek, hanem 40-50 év körüliekről.
2020. febr. 9. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Inkább legyen megcsinálva és nézzen ki ápoltan, mint hogy rohadjanak a fogai.
2020. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Ugyan az a véleményem mint az első válaszolónak.
2020. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem. A protézisek szépek is tudnak lenni. A rossz fogak meg emésztőszervi és szívbetegséghez vezetnek.
2020. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Igen, zavarna. 40 vagyok, és két tömött fogam van. A többivel semmi gond, fehér és erős. Biztos, hogy nem genetika, mert 40 évesen a szüleimnek már műfogsora volt.

Nem szabad elhanyagolni ennyire a fogakat.


Tudom, hogy erre mindenki azt írja, hogy genetika, és nem tehet róla. Nos, én a súlyomra se írhatom, hogy nem tehetek róla, genetika... Kőkemény munka, hogy tartsam a súlyom, és évről évre nehezebb. Fogat mosni naponta kétszer sokkal könnyebb.... Úgyhogy pont nem érdekel.

2020. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es: akinek tehát rosszak a fogai, az lője le magát, mert már késő? Nevetséges.
2020. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
4 valóban? Több 100 000reket költök a fogaimra 30 éves létemre, hogy szépek legyenek. 4hete szültetett a második gyerekem most szintén mennem kell fogászatra, mert ketté tört a rágó fogam. Egy kicsit el kellene gondolkozni, hogy miket írkálsz meg ítélkezel. Ez olyan dolog kb, mint hogy az én bőröm nem repedt szét terhesség alatt akkor ez alap, hogy senkinek nem reped, akinek meg igen az undorító mert nem ápolja? Hát nem éppen! Pont, hogy genetika és igen is van hozzá köze a fogaknak ha tetszik ha nem! És nem zavarna ha a kedvesemnek protkója lenne, van az az állapot amikor nincs más választása az embernek. Aki ezt másképp gondolja ne lepődjön meg ha vele szemben sem lesz semmilyen téren elfogadó a párja.
2020. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, olyan tevékenységet úgysem csinálnánk.
2020. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kivehetőre gondolsz? Az nagyon undorító.
2020. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, a kivehetőre.
2020. febr. 9. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:

A kiviehető fogsor zavarna,igen.

De pótlasom nekem is van, a gyerekorvos kihuzta egy fogamat mondvan hogy tejfog...hát nem az volt. Szerencsére erre nem emlékszem, anyukám mesélte.


Amúgy nekem nagyom rossz a genetikám?iszonyat szinteken romlanak a fogaim. 32 éves vagyok es tényleg rendszeresen latogatom a fogászatot. Pont ezért nagyon figyelek a szájhigiénére. Szerintem aki igényes az pont hogy rossz genetikával hatványozottan figyek a fogaira.

En mosom, selymezek, kefétem, szájvizezek...mindig megdicser a fogrovos hogy szinte semmi fogkovem..nagyon szepen apolom a fogaim... miota odafigyelek azóta lassabban is romlanak.

Szoval magambol kiindulva az igenyes ember akinek rossz a genetikaja az mindent megtesz hogy megtartsa a fogait es tiszteseggesen ápolja.

2020. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!