Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszépült valaki a szemetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszépült valaki a szemetekben, aki kezdetben nem tetszett nektek?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 09:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, akik megfognak, ők milyen pasikkal vannak? Azt nézd meg, és próbálj afelé menni stílusban. Kicsit változz, ha boldog akarsz lenni. Nagyon rossz olyannal lenni aki nem vonz.
2020. febr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Még főiskolán esett meg ilyen. Gólyatábor életem második és utolsó füves cigije,exem tequila partizott a barátnőivel. Egy discoban felszedtem. Csodás(szex nélkűl) éjszaka .... Reggel másnaposan :Jó Isten hogy néz ki -gondolta exem rólam. Este gyógyúltan csak másképp látta az előző estét józanúl séta...személyiségembe bele szeretett. Másnap jöttünk haza akkor én inogtam meg... Rá egy hétre randi akkor összejöttünk 3,5 évre.
2020. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 Engem nem érdekel a stílus, nem azért tetszik meg valaki, mert egy adott stílust képvisel. Jobban szeretem, ha valaki nem tucat, hanem egyedi stílusa van, ezért nem szeretnék felvenni tömeg stílust, csak azért, hogy tetszelegjek.

Az igaz, hogy rossz olyannal együtt lenni, aki nem vonz. Egyszer probáltam, hátha fog változni valami és ugyanúgy nem kívántam.

2020. febr. 14. 12:59
 14/19 anonim ***** válasza:
10: Amíg nem volt még min. 1 éve szerelmi kapcsolatod, nem tudhatod, hogyan működsz. :)
2020. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"nem jövök be az olyan lányoknak, akik nekem tetszenének"


Kik azok a lányok? Miért jelented ki ezt ilyen kategórikusan?

2020. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem érdekel a stílus, nem azért tetszik meg valaki, mert egy adott stílust képvisel.


Nem is mondta senki hogy téged érdekeljen a stílus. De ha olyan nőt akarsz akinek nem tetszik egy csomó minden rajtad, benned, akkor esetleg változtathatnál, nem magadban puffognál hogy téged mi minden nem érdekel. És? A kiszemeltjeidet meg az nem érdekli hogy téged mi nem érdekel. (jelenleg, mert ha változol később érdekelheti őket)

2020. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#15 Azért, mert azt veszem észre valahányszor olyan lányra ráírok, aki nekem tetszik (többnyire neten ismerkedek, mert nincs sok barátom és nem nagyon járok el) vagy nem ír vissza, vagy azt írja, hogy nem egymást keressük. Pedig nem csak ilyen felső kategóriásnak mondott lányokkal próbálok ismerkedni, nem hiszek ezekbe a kategorizálásokba, mert tetszett már meg olyan nő is, akire más csak átlagost mondana. Folyamatosan azt tapasztalom, hogy általában olyan lányok érdeklődnek felém, akik vagy nem tetszenek vagy csak egy picit, de hiába találkozok velük, egyszerűen nem érzem azt a felszabadult vonzalmat, ami kihozná azt a vágyat belőlem, hogy átöleljem és megcsókoljam, emiatt nem igazán van kedvem második randira.


#16 Utóbbi évek alatt rengeteget változtam.

2020. febr. 16. 18:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Így külső szemlélőként hallva szerintem kicsit csalóka a statisztikád. A mintádnak ugyanis csak az egyik felét tudtad megmérni: azokat a lányokat, akik veled szemben kezdeményeztek. Lehet, hogy azokkal a lányokkal szemben sem éreztél volna erősebb vonzalmat személyesen, akik képen még bejöttek. Ezt csak azért mondom, mert ha nem megfelelően azonosítjuk a problémát, akkor nehéz megoldást találni rá.


Szigorúan a kérdésedre válaszolva: igen, volt olyan, hogy megszépült. Ez általában akkor történt meg, amikor megláttam a lányt egy a szokványostól eltérő helyzetben, ahol az igazi karakterét mutatta. Mondjuk a saját konyhájukban főz, közben énekel és táncol, és az egész totál elbűvölő. Ilyenkor egy pillanat alatt totál bele tudok zúgni egy csajba, akit előtte észre sem vettem a szobában.


Tágabb értelemben válaszolva a kérdésedre: randizni egy csajjal, és arra várni, hátha végre megkívánod... Szerintem totál vakvágány. Állandóan ott lesz a türelmetlenség, kényszer, a frusztráció, ugyanakkor nem tudod majd, mikor van az a pillanat, hogy el tudod dönteni, ő tényleg nem az eseted.


Szerintem ismerkedj elvárások nélkül, kérj magadra visszajelzést, fejleszd az önismereted. Meghálálja majd eredményt.

2020. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!