Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy ezekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ezekből a jelekből nem veszi észre, hogy nagyon oda vagyok érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem olyan régen ismerkedtem meg a munkahelyemen. Nagyon aranyos kedves és okos lány. Mindenki imádja. De én többet érzek iránta és próbálom őt erre rávezetni de már fogalmam sincs ,hogy mit csináljak. Ha összefutunk mindig nagy mosollyal fogad és látszólag zavarban van, ha beszélgetünk nagyon jókat nevetünk, mindig mondom neki,hogy kedvelem és hiányzik ha nincs velem. Az utóbbit pár napja mondtam neki de semmi egyszerűen kedvesen lereagálja és minden megy tovább ugyanúgy. Most mit csináljak vele azt is érzékeltetem vele, hogy fontos nekem és ,hogy jól érzem magam vele és szemmel láthatóan ő is de most nem értem direkt nem veszi ezeket vagy nem érti ,hogy többet jelent nekem. Mindig kedvesen reagál rá és ennyi nincs tovább. Most ez mi? Miért csinálja ezt?
2020. febr. 12. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el randira
2020. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hívd el valamilyen közös programra. A választól függően viszonyulj hozzá a jövőben.
2020. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan észreveszi, csak nem ugy reagál ahogyan te elvárod. Te meg nem veszed észre magad.
2020. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem reagál rá érdemben, mert van partnere v. nem akar veled kapcsolatot.

Nem rossz indulatból, tapasztalatból mondom.

N.

2020. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hívd randira, ezzel egyértelművé téve számára a helyzetet. Ha ő is szeretne jobban megismerkedni veled, valószínűleg azt várja, hogy kezdeményezz. Ha nem szeretne többet, akkor meg legalább lesz alkalma megmondani. Nem tudom, ő milyen típusú, de visszahúzódóbb lányként nekem könnyebb volt, ha volt konkrétan mire igent vagy nemet mondani, mert amíg csak célozgatások meg kedveskedés volt kellemetlennek éreztem visszautasítani a közeledést, hiszen nem is volt egyértelműen az.
2020. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Simán benne van a pakliban, hogy egyszerűen nem tudja, hogy reagáljon a dologra. Te valami áttörést vártál ettől a vallomástól? Azért ez nem egészen így megy mostanság. Legyél egyértelmű, hívd el randizni, aztán alakulnak majd a dolgok. De csak attól, hogy szépeket mondasz, nem fog történni semmi. Egy randin sem.
2020. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy én vagyok túl közvetlen típus, de a leírtakban semmi olyat nem írtál, amit én jelnek vennék arra, hogy többet jelentek neked egy barátnál.
2020. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj! Talán neki fel sem tűnik, hogy többnek látod egy barátnál. Tudasd vele, hívd el randizni! Ha tetszel neki, úgyis rögtön belemegy. Ha nem, legalább kiderül.

Ez így kevés szerintem, amit eddig csináltál.

2020. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Tudja tudja tudja. Arra az igen valószínű esetre nem gondoltál hogy nincs annyira oda tőled? Kedvesen lereagálja?? Bocs de az semmi. Velem egy igen dögös eladó rendszeresen cukiskodva személyeskedett ami ugye eladó vevő kontextusban mégbizarrabb mint kollégák közt. Szal flörtnek vettem mint az összes hetero fiú és egyszer csak elhívtam valahova. Megkaptam hogy bírja az ilyen tökös srácokat de hát van valakije bla bla.
2020. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De azt viszont tudja rólam ,hogy ilyeneket nem mondok akárkinek. Ismer, tudja ,hogy nem szeretem kimutatni a szeretetemet vagy az érzelmeimet mások iránt. Lehet tényleg csak nem akar megbántani. De akkor is furcsa ,hogy ku..r@ jól elvagyunk mint barátok és ez gáz. De köszi szépen mindenkinek!
2020. febr. 12. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!