Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy ezekből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ezekből a jelekből nem veszi észre, hogy nagyon oda vagyok érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem olyan régen ismerkedtem meg a munkahelyemen. Nagyon aranyos kedves és okos lány. Mindenki imádja. De én többet érzek iránta és próbálom őt erre rávezetni de már fogalmam sincs ,hogy mit csináljak. Ha összefutunk mindig nagy mosollyal fogad és látszólag zavarban van, ha beszélgetünk nagyon jókat nevetünk, mindig mondom neki,hogy kedvelem és hiányzik ha nincs velem. Az utóbbit pár napja mondtam neki de semmi egyszerűen kedvesen lereagálja és minden megy tovább ugyanúgy. Most mit csináljak vele azt is érzékeltetem vele, hogy fontos nekem és ,hogy jól érzem magam vele és szemmel láthatóan ő is de most nem értem direkt nem veszi ezeket vagy nem érti ,hogy többet jelent nekem. Mindig kedvesen reagál rá és ennyi nincs tovább. Most ez mi? Miért csinálja ezt?
2020. febr. 12. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ohh már reménykedtem, hogy hátha én vagyok az a lány....😳 De sajnos az én kollegám nem mondja, hogy hiányzom neki😂
2020. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ő azt mind tudja ami benned van mert nő. Hidd el sejti,de nem akar tőled semmit ezért nem reagál. Aki tényleg akarna valamit az alig várná hogy nyiss felé... Ő csak elvan ezzel mert nem akar megbántani. Kár ebbe többet belelátni. Csak koppanni fogsz. Elejét kell venni ennek mert később sírás lesz a vége...
2020. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!