Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mondotok erre? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mondotok erre? Már nem lesz soha minden a régi? Mit lehet tenni? Van még menthető?

Figyelt kérdés

Vázolom az esetet, habár csöppet sem könnyű:


Van egy pár. A pasi 25 éves a lány 21. Két éve vannak együtt, már együtt is élnek. A lány szereti a fiút, de nem rég majdnem ("majdnem") megcsalta őt. Semmi sem volt, csak csókolózás. Az egyik exével. Kétszer is... Majdnem több is lett belőle. De nem lett, elsőre idejében visszatáncolt, a következő alkalommal a barátja már sejtette, és rajtakapta.


Valami megváltozott. A fiú előtte nagyon kedves volt, amolyan gondoskodó. Papucs nem volt, ellenkezőleg, erős jellem, de nagyon gyengéd, érzékeny típus is.

De ezután mintha nem akarna szakítani, de szorítani akar az övön. Még sosem beszélt így a lánnyal, és ez a lánynak akkor is fáj, ha tudja, hogy hibás.


Mielőtt lelépett volna a fiú azt mondta: "Hányingerem van." A lány próbált magyarázkodni, és ekkor lett a baj:"Fogd be! Ha mégegyszer a szemembe hazudsz... Legszívesebben felpofoználak! De fékezem magam, mert te csak egy gyenge kis ***** vagy! De most aztán túl lőttél a célon!" Aztán elviharzott, a lány meg vissza akarta tartani, de az azt mondta "Ne érj hozzám! Rosszul vagyok a mocskos kezedtől!"

Szóval amíg a pasija haza nem jött otthon sírdogált. Mire az végül megérkezett. Kidühöngte magát és hazajött. Jól leszidta a barátnőjét. Le kellett ülnie elé a kanapéra, az meg kiabált, azt mondta csalódott, azt hitte ez köztük több mint kapcsolat, és ezt most nem tudja elviselni. Még meglátjuk mi lesz, de az biztos, ha mégegyszer megcsalja, (csettintgetett a lány arca előtt) kénytelen lesz szedni a sátorfáját.


A lány szégyellte magát, tudta, hogy megbántotta. És azért ahogy ez a férfi viselkedik most vele. Mintha meg akarná alázni. Például a monológ közben cigit vett a szájába, az ujjával jelezte, hogy a lány gyújtsa meg. Aztán, hogy hozza a hamutartót és tartsa. Egy férfit is meg lehet bántani, de miért kell megalázni a társát??

Azt is közölte, hogy "mostantól itt új rend lesz." Mármint úgy hogy 'Itt én parancsolok!" Mondta.


Természetesen a lány mehetett a nappaliba aludni. De vajon meddig lesz még ott? Már három napja ott alszik, három napja csak undok vele a barátja, ugyanúgy viselkedik mint azon a bizonyos estén. Parancsokat osztogat, hozd a hamutartót, önts egy italt, csináld ezt csináld azt, és ne nyúlj hozzám!, Szóval néha fenyegetőzik.


Ez is fáj a lánynak. Hogy is ne fájna. Kétségbe van esve. Alig tud aludni. Rosszul van. Nem tudja hova forduljon. Mit tehetne. Már nem bízik benne a fiú? Végül csak szereti ezt a férfit. Egy kis kikacsintásról volt szó, semmi másról. Másról nem is szólhatott. Hiszen állítólag a pasi akivel együtt él, a legjobb szerető akit ismert. Ez akkora bűn? Semmi sem lesz már a régi?


Ti mit mondotok erről?



2020. febr. 12. 22:12
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Jó... Ti az első nagyobb probléma után máris szakítanátok? Akkor szerintem te vagy akiknek nincs szíve.
2020. febr. 13. 09:30
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a megcsalás nem elég nagy probléma? 😀 Ráadásul 2x? Ha szerinted "csak" csók belefér az exeddel, akkor elég nagy bajok vannak fejben, de gondolom ha fordítva történt volna akkor nem lennél ilyen elnéző. Egy gátlástalan r... vagy.
2020. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalnak ketszer ( es ez nagyon fontos, mert egy csok meg elnezheto botlasnak ) es kidobom a csajt es nekem nincs akkor szivem, eszem megall. :D meg en erezzem magam szarul. Pont errol irtam, hogy benned semmifele megbanas nincs a csok miatt, azert van mert van egy kenyelmes langyos kapcsolatod, aztan fosol hogy pofara esel. Nagyon gyava hozzaallas ez, nem eppen lehetsz az az ember aki hael is baxxa, de emelt fovel vallalja a kovetkezmenyeket.
2020. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Mert ti sose hibáztok?
2020. febr. 13. 10:12
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Ekkorát? Nem.

Vagy ha mégis,akkor vállaom a következményeit és nem azon nyavajgok hogy mérges rám a párom(amugy a pasid reakciója is megérne egy külön misét,ugyanolyan gyerekes mint te vagy,csak ő még agresszív is).

Hiába hitegeted magad,hogy szerinted meg akar bocsátani,a bizalom soha nem lesz a régi,ez a kapcsolat el van baxva.

De ahogy látom nemhogy ezt elfogadnád(nyilván nem hiszen csak azért írtad ki a kérdést hogy megerősítést kapj a naiv képzelgéseidről),de még minket kezdesz támadni,hogy biztos mi is erkölcstelen szarok vagyunk. Amíg így go dolkodsz nem való neled komoly kapcsolat,és ezt te is tudod,csak képtelen vagy elfogadni.

2020. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Tévedés. Azért írtam ki, mert nem tudom hogy mit tehetnék és hátha valaki mond valamit, hogy tudnám helyrehozni a hibámat. És még azért, mert rosszul érzem magam, és ki kellett beszélnem magamból. Tudom, hogy vár ránk egy elég kínos beszélgetés és nem tudom mikor lesz és mi lesz a vége.

Ehelyett csak engem dobáltok és nem segítetek. Plusz nem támadtam én senkit.

2020. febr. 13. 11:20
 27/43 anonim ***** válasza:
77%
Jujj, te az erzelmi manipulacio nagyon magas szintjet uzod. Imadom az ilyen embereket, most jon a martirkodas es ugy probalod beallitani magad, mint te szegeny kis aldozat. Te csak folyamatosan tamadva vagy, de a sajat felelosseged alol meg probalsz kibujni.
2020. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt somszor leírtuk már,de most leírom mégegyszer hogy mit tegyél: Fogadd el hogy ennek a kapcsolatnak vége,nem tudod helyrehozni a hibádat,ha meg is bocsát,soha nem lesz a régi,nem fog bízni benned,ami teljesen jogos. Ráadásul elég gyerekesen és agrsszívan viselkedik,ami még egy ok hogy pakolj össze és húzz el,a kapcsolatodnak annyi. Ha olyan izgalmas volt a csókolózás,hát menj az exedhez,vagy mittudomén hova.

A mártírkodást meg be lehet fejezni,nem kell minket támadni csak mert nem nem tetszik a véleményünk!

2020. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Nem, inkább szerintem élveztétek, hogy le lettem alázva. Mármint semmi más nem látszik a szavaitokból, vége lesz vagy sem a kapcsolatomnak. Nem én vagyok mártír, ti a földön fekvőbe rúgtok bele. Grat!!

Ha véletlen igazatok lesz, akkor gondolom külön tetszeni fog a dolog..

2020. febr. 13. 13:54
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, de most őszintén, ha belegondolsz kicsit fordítva a helyzetbe. Ha ő csókolózott volna 2x az exével, arra is azt mondanád, hogy semmi nem volt. Ugyanúgy lefeküdnél mellé este, mintha semmi nem történt volna?

Lehet, hogy nem csicskáztatnád így,mint ő téged, de az biztos hogy nem mondanád, hogy ez semmi!

Másrészt meg ha őt szereted meg minden hepi, akkor minek csókolózol mással??

2020. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!