Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szex után tudja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex után tudja egy férfi, hogy kellesz e neki, vagy azelött is?

Figyelt kérdés
Mi lesz ha húzod a szexet , nem tudsz lefekudni csak több idö után?
2020. febr. 13. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

# 8 válaszadóval értek egyet én is, ezt az álláspontot képviselem. Tehát, vannak még ilyen férfiak :-)

# 9 voltam

38F

2020. febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
70%
Nyilván azelőtt is tudja. Nekem legalábbis a személyiség, közös témák, külső stb. amik mérvadóak lehetnek, ezek meg szex nélkül is látszanak... A szexet is meglehet beszélni előtte, hogyha olyan vágya van ami nem biztos, hogy a másiknak fekszik. Szvsz... ha várni szeretnél és ő akar valamit, akkor szerintem megérti.
2020. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem húztuk, kb egyből egymásnak estünk első randin és mégis házasság lett a vége. Mondjuk mi már ismertük egymást előtte több, mint egy éve, nem aznap találkoztunk először. Ő is ugyanannyira akart engem, mint én őt, játszmázgasson a halál. Ilyen is van.
2020. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Ki az a hülye aki próbakör nélkül venne egy használt autót, anélkül,hogy teljesen át akarja alakítani?

A nőmet értékesebbnek tartom az autónál,és nem akarok rajta formálni.

És igénytelen sem vagyok.

2020. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már amikor fűzöget, akkor tudja, mire kellesz neki.
2020. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesen várok nem gond ha több randi előzi meg.

De a szex fontos, és ha az ágyban csak fekszik mint egy fadarab csendben

Nekem nem kell.



40f

2020. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok olyan nővel párkapcsolatot, akivel nem működik a szex. Vonzalmat érezhetek persze, meg tetszhet az illető, de ha a nő egy nulla az ágyban és/vagy az igények nem klappolnak, akkor biztosan nem fogok szenvedni senki mellett. Aki felnőtt emberként ezt nem érti és romantikus regényeken szocializálódott, az keressen mást.
2020. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha előtte is tudja, csak egy idomítható lukra van szüksége.

Ha sokáig húzod az agyát; nem fog bízni a szexuális igényeidben.

2020. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szex után dől el, hogy kell-e a nőből még több vagy sem. Bár szerintem nem csak a szex a kulcs hanem az addig összegyűjtött tapasztalatok. Addig kb rajossz milyen stílusú a nő és hogy el bírsz vele több időt szexen kívül is.
2020. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!