Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet ezt megélni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megélni, ha szerelmes vagy valakibe aki épp foglalt?

Figyelt kérdés

De tényleg. Én először tapasztalok ilyet, szerelmes vagyok az egyik legjobb barátom barátnőjébe. Gondoltam ez csak vonzalom, vagy fellándolás és elmúlik. De egy fenét! Menthetetlenül szerelmes vagyok. De az a helyzet, hogy lépni semmiképpen sem akarok. Miért tenném? Nagyon rossz barátnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt tegye... Különben is, ez viszonzatlan úgy tűnik. De akkor mi lesz? Néha azt hiszem beleőrülök. Legalább ha elmondhatnám, de nem lehet.


Hozzászokni? Ehhez? Mások erről olyan könnyen beszélnek, de nem értem. Nem tudok hozzászokni. Mi a fenének kell szerelmesnek lenni?!



2020. febr. 17. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk a mozgássérült WC szokott mindig foglalt lenni, mert annyira kényelmes.
2020. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha szingli lenne, akkor sem biztos, hogy akarna veled lenni.
2020. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tudom. Egyébként azt is, hogy viszonzatlan. Sajnos... Nehéz.
2020. febr. 17. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!