Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki először, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mondjuk az első randitól, vagy megismerkedéstől számítva.

2020. febr. 18. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel első randitól kb. egy hónap amikor párom kimondta és én rögtön visszamondtam hezitálás nélkül.

Talán gyors volt, de sokáig voltunk együtt és mindketten őszintén mondtuk ki.

2020. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedéstől számítva 3 év. Első randi előtt, máskülönben nem lett volna randi. :)

26N

2020. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hét.
2020. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónap ;)
2020. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem időre megy. :) Hanem amikor már nagyon érzed, hogy ki akar jönni, hogy már nagyok ki akarod mondani,és nem tudod visszafojtani; és úgy érzésből úgy egyszercsak "kiesik a szádon." :) Amikor már nagyon érzed,hogy ki kell mondanod, és felgyülemlett az energia, és gyakorlatilag nem is feltétlenül te mondod már, hanem kimondódik magától, mert már nagyon ki akarod mondani, és nem tudod visszatartani. :):) Tehát amikor már olyan nagy az érzelem, amikor már annyira túltelítődtél az iránta érzett szeretettel, hogy már kábé nem tudod nem kimondani. :):) Amikor már nem is feltétlenül figyelsz, csak kimondódik magától. Tehát, amikor már meghatározóan, nagyon érzed; számottevően. :):)
2020. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

*Szal nekem tényleg már volt olyan, hogy nem is akarattal én mondtam ki, hanem kiejtődött magától, csak úgy kimondódott magától. :) Tehát én pl annyira ott a mámorban úszkáltam a másik ember jelenlététől; hogy tényleg csak úgy "kiesett a számon." :) Tehát nem gondoltam

hogy 'én ezt most "ki akarom mondani"'.

2020. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Kemény megfogalmszásod van ám. Leírtad vagy 3x hogy kiejtődött magátólm kimondódott magától. :)
2020. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4 hónap után.
2020. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1,5 hónap után :)
2020. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!