Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok mostanában (jó pár éve) szerelmes?

Figyelt kérdés

Régen mikor általánosba jártam a suli vége felé már szerelemes voltam valakibe.

Középiskolában volt jó pár lány, akibe szerelmes voltam. (Persze nem egyszerre. :) )

Aztán amikor elkezdtem dolgozni totál belezúgtam egy lányba, de nem jöttünk össze.

Azóta meg szinte egyáltalán nem voltam senkibe szerelmes.

Utazok a metrón, buszon, villamoson... stb. és mindig van 1-1 lány, aki nagyon megtetszik, de ez csak ilyen gyors érzés. Másnap vagy sokszor már aznap este nem is jut eszembe.

Régebben meg volt, hogy szerelmes voltam egy lányba és folyton csak rá gondoltam.


Most miért nem vagyok szerelmes?

Olyan értelemben, hogy már egy jó pár éve.


2020. febr. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Talán azért, mert végre felnőttél és már nem kevered össze a pillanatnyi vonzalmat a szerelemmel?
2020. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőd volt már?
2020. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, de régen is volt, hogy tetszett egy lány és pár nap múlva már el is felejtettem.

ÉS olyan is volt, hogy szerelmes voltam egy lányba és ő meg több hónap után és folyton az agyamban kattogott, folyton csak rá gondoltam.

Ez most nincs. És nem tudom miért?!


2-nak.

Igen. Bár mondjuk azt nem értem, hogy ez miért fontos, de volt már barátnőm.

2020. febr. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!