Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy jó barát szerelmes lett belém vagy csak dugni akar?

Figyelt kérdés

Nyilván pasi, így a dugni akar kérdés akár költői is lehetne, de ennyi nem vagyok rosszindulatú.

Miről lehet észrevenni? Sok kétértelmű megjegyzés? Nem rég egy baráti társaság nálam aludt, és ő aludt velem, én nem gondoltam semmire mivel csak barátnak hittem, de összebújva akart aludni és másnap hozzátette,hogy nagyon jó volt,hogy mellettem aludhatott.

Ebből én még nem kötveztetek érzelmekre,mert hát csak pasi, lehet csak magányos (említette ezt,mert most nincs senkije)


2020. febr. 24. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Ennyire*

Elírtam bocsi :)

2020. febr. 24. 08:58
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ebből sehogy. Tényleg ennyit jelent max. A többit majd idővel.
2020. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Ennyiből nem sok minden derül ki. Abban, hogy egy férfi dugni akar, semmi költői meg rosszindulat nincs. Ez alap.

A kérdés az, hogy CSAK ezt akarja vagy mást IS

F

:)

2020. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha jó barátod, akkor egyszerű:kérdezz Tőle rá mit is akar. Ha gyakrabban találkoztok rá se kell kérdezni, figyeld meg a viselkedését Veled szemben, változott-e a történtek óta, vagy ugyanolyan maradt.

Az is lehet,hogy mivel pasi, ösztönösen beindult a fantáziája a közelségedben, de a barátságot nem kockáztatja.

2020. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak pasi, csak dugni akar... sajnálom szegényt hogy pont egy ilyen lenéző ember tetszik neki.
2020. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tetszhetek neki azért is,mert csak kanos.

üdvözöllek a való életben.

2020. febr. 24. 10:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó barátról nem így beszél az ember ahogy te.
2020. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől miért lenne szerelmes? Valószínű, hogy dugni sem akart veled.
2020. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
A helyedben megkérdezném!
2020. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!