Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vészelnétek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vészelnétek át a távkapcsolat nehézségeit?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nélküle, már 2 hónapja nem találkoztunk. Egyre nehezebben bírom a dolgokat. Ti mit javasolnátok hogy könnyebb legyen elviselni a távolságot?

2020. febr. 29. 14:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

@8

Igen, próbáltam. És csak megutálni tudtam azt az embert, akihez hűségesnek kellett lennem, miközben két hétre meg két hónapra hozzá sem érhettem és annyira leszart és semmi kiút nem vezetett ebből, mert gyakran még beszélgetni sem akart velem normálisan


Kapcsolat az, ahol annyit érsz a másikhoz, amennyit csak bírsz, mikor megvisel pár nap is egymástól távol, mikor fennmaradsz hajnalig vele beszélni, mikor az élete része vagy, nem egy darab szar, amit elő lehet venni párhetente több száz kilométer távolságából.

2020. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy, nem mennék bele ilyesmibe. Az nem pàrkapcsolat szerintem, ahol havi 2-3x vagy még ennél is ritkàbban talàlkoznak. Így az életben nem ismeri meg egymàst két ember.


Maximum összejàrtok néha dugni, de ez nem egy kapcsolat.


Ismerek ilyeneket, többet is. 3- 6 évig ezt jàtszottàk a pàrok. ( Ismerősök). Összeköltözés utàn 2-3 hónapra szét is ment mindegyik. Nem tudtàk elviselni egymàs olyan dolgait amik x év tàvkapcsolatban nem derültek ki.


Ha pàrkapcsolatot akarsz, akkor abba menj bele. Ez nem az.

2020. febr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyebb de működhet ha igazán szeretitek egymást akkor mind kettőtöknek el kell viselni ezt a helyzetet ha nem tudtok változtatni rajta.
2020. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!